mercoledì 31 agosto 2022

Horoskopi i se e mërkurë 31 Gusht 2022

Horoskopi i se 31/08/2022

Dashi

Fillim shumë i fuqishëm i ditës, shumë interesant. Nëse dikush ka pasur probleme ekonomike me një kompani gjatë kësaj periudhe, me një punë do të duhet ti zgjidhë ato dhe do të ketë kohë për ta bërë atë.

Demi

Nëse keni punuar kohët e fundit në një projekt të ri, është normale të ndiheni të lodhur, sepse nuk delegoni kurrë asgjë. Duhet thënë se dashuria dhe marrëdhëniet me të tjerët i nënshtrohen një tensioni të lehtë.

Binjaket

Ju dëshironi hapësira të autonomisë, por sot tensioni merr përsipër. Nëse ka një njeri që të pëlqen sot nuk mund ta kuptosh. Mos gërmoni të kaluarën vetëm nga frika se mos jetoni të ardhmen, ndihmon pak autokritika ...

Gaforrja

Epo nëse keni ndërmend të lëvizni, të udhëtoni, të keni kontakte me qytete të tjera. Puna kërkon vëmendje dhe duhet të ecësh përpara. Agjitacion që përfshin, veçanërisht ata që nuk janë të kënaqur në dashuri.

Luani

Ju duhet ti bëni gjërat me shumë qetësi, sidomos këto ditë. Mezi prisni për një detyrë të caktuar që nuk dëshironi më ta kryeni, aktivizoni menjëherë për të gjetur një të re.

Virgjeresha

Mos bëni hapin më të gjatë së këmbën në punë, duhet të shkurtoni disa shpenzime, të rishikoni disa llogari. Mundohuni të shmangni konfliktet me mjedisin. Sot mund të arrini në përfundime të gabuara, të merrni kohë përpara se të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Peshorja

Njoftime. Detyra të reja të rëndësishme në punë dhe të reja në dashuri, në këtë moment eshtë mirë të bëni matematikë dhe të shmangni shpenzimet e ekzagjeruara.

Akrepi

Një ditë që fillon me një ingranazh më të ulët, ka probleme të vogla për të zgjidhur ose jeni ju që jeni në krizë, duke përjetuar një moment tensioni. Dikush ka qenë viktimë e një dashurie të fortë, para se të lërë një histori që ka zgjatur për ca kohë, mendohuni mirë para se të merrni ndonjë vendim.

Shigjetari

Ju duhet kohë për të kuptuar se cilat janë nevojat tuaja, planifikoni të ardhmen në mënyrën më të mirë të mundshme, tani për tani mund të lundroni në sy; këto ditë për kontaktet janë shumë interesante. Eshtë një kohë që kërkon shumë më tepër kohë për të punuar. Mos e nënvlerësoni takimin, nëse ia vlen të merrni, bëni kërkesat e duhura.

Bricjapi

Do ta shihni ditë pas dite do të fitoni shumë energji. Nëse tashmë ka një njeri të këndshëm pranë jush, atëherë projektet ditë të dyfishta, aktive dhe pozitive!

Ujori

Para se të merreni me ndryshimet në punën tuaj, vlerësoni mirë situatën: megjithatë, mos u ndalni tani, dita eshtë në anën tuaj.

Peshqit

Do të vijnë kohë më të mira, sot ju mendoni përsëri në të kaluarën ose ju kontaktojnë bezdisjet. Mbaji këmbët në tokë ..

Nessun commento:

Posta un commento