venerdì 2 settembre 2022

Horoskopi i se e premte 2 Shtator 2022

Horoskopi i se 02/09/2022

Dashi

Mendoni më shumë për veten dhe favorizoni shoqërinë relaksuese. Eshtë e rëndësishme të tregoheni të kujdesshëm në marrëdhëniet e punës, më mirë të mos kundërshtoni, le të kalojë koha para se të hapni mosmarrëveshjet.

Demi

Unë gjithmonë këshilloj që të mos jetoni pasivisht, por të përfitoni nga momentet më të mira për tu zënë, veçanërisht në situata kur ju interesoni në një mënyrë të veçantë. Ju duhet të kërkoni mundësi të reja, horizonte të reja. Në dashuri, mos u jepni hapësirë tekave të partnerit.

Binjaket

Të heqni dorë nga një projekt që ka rezultuar i padobishëm ose shumë i shtrenjtë, ata që kanë lëvizur shtëpi duhet të përpiqen të kursejnë pare. Nëse jetoni dy kate në të njëjtën kohë, bëni kujdes sepse litari rrezikon të prishet!

Gaforrja

Duhet më shumë rregull në jetën tuaj: puna mund të njohë një pikë kthese. Mos i jepni peshë polemikave dhe përpiquni të jeni shërim shumë pozitiv, psiko-fizik në shikim.

Luani

Mund të themi se kjo ditë ju vë në provë. Jepni më shumë hapësirë ideve tuaja. Përmirësoni dashurinë edhe nëse gjithmonë dukeni shumë kritik.

Virgjeresha

Lindja e një dashurie të re eshtë e favorizuar, por eshtë gjithashtu e rëndësishme në këtë periudhë të zhvillojmë mundësi të reja. Konsolidoni idetë tuaja për të pasur sukses ...

Peshorja

Nëse jeni duke kërkuar për punësim do të keni një njoftim. Risia e dashurisë, mos u përmbaj nëse do të përballesh me një fjalim të rëndësishëm, sot je bindës.

Akrepi

Mos u lodhni. Kokat, kontaktet kanë ndryshuar, fakti eshtë se në punën tuaj ka disa risi dhe disa gjendje shpirtërore të keqe për të luftuar.

Shigjetari

Sot, ata që kanë një aktivitet të pavarur mund të marrin lajme të mira. Suksesi nuk do të dështojë.

Bricjapi

Ditë e shkëlqyer, do të merrni lajme të mira edhe nëse ka pasur ndonjë pengesë në të kaluarën. Një emocion i madh lidhet me një takim, para për të shpenzuar, negociata me fat.

Ujori

Duhet pak durim. Nëse keni një histori të qëndrueshme, do të doni të shkelni ...

Peshqit

Nëse keni plane pune në mendje, për të bërë kërkesa, kjo eshtë koha e duhur për të ecur përpara, krijimtaria në maksimum. Dita e rimëkëmbjes, edhe në dashuri do të jetë e mundur të fitosh një sfidë.

Nessun commento:

Posta un commento