sabato 6 agosto 2022

Horoskopi i se e shtunë 6 Gusht 2022

Horoskopi i se 06/08/2022

Dashi

Do të mbyllni situata që ju interesojnë, mund të bëni marrëveshje dhe aleanca. Në dashuri mund të gjeni një dëshirë për të bërë dhe gjithashtu një dëshirë për të realizuar projekte të mëdha. Mbrëmje pasionante me personin që ju pëlqen.

Demi

Zemrat e vetmuara duket se nuk e gjejnë gjysmën tjetër të mollës dhe kështu edhe çifte që kanë përjetuar krizë nuk janë të qetë: sot jeni paksa më të paqëndrueshëm, të shqetësuar.

Binjaket

Përmbushja afektive eshtë thelbësore për ju dhe diçka mund të ndryshojë sot, mbërrin një lajm i mirë, pak më pak tension. Me një të njohur mund të përjetoni momente ankthi.

Gaforrja

Ata që vërtet nuk e durojnë më një njeri mund ta kenë dërguar tashmë në atë vend, por vetëm përballë një njohjeje të re, ia vlen të shikoni përreth, të merrni pjesë më shumë nëse jeni beqar.

Luani

Kaq shumë mendime, ki kujdes që të mos çmendesh. Në dashuri jeni më pak të disponueshëm, do të dëshironi të kishit prova dhe konfirmime ...

Virgjeresha

Nga ajo që vjen çfarë, një ndryshim në stilin e jetës tuaj eshtë i domosdoshëm ose i imponuar nga fati. Unë rekomandoj ... maturi dhe qetësi, në mënyrë që të mos pendohem për veprimet e vrullshme sidomos gjatë mëngjesit.

Peshorja

Do të ishte e këshillueshme të qëndroni të qetë, të ndërprisni lidhjet me njerezit që ju krijojnë ankth. Mendime të dyta të mundshme në dashuri.

Akrepi

Për dashurinë sot eshtë një situatë rinovimi, pozitive. Disa çështje që kanë të bëjnë me pronën dhe financat duhet të sqarohen: shfrytëzoni sot!

Shigjetari

Shqetësimet për një të afërm ose një anëtar të familjes po zgjidhen. Në një fushë të jetës suaj duhet të filloni nga e para, mund të kaloni një provë, ndiheni më mirë.

Bricjapi

Eshtë bukur të dish që ndihesh mirë. Mos u mërzit, periudhë ringjalljeje për ndjenjat.

Ujori

Ndonjëherë do të ndiheni sikur nuk keni mbështetjen e njerëzve përreth jush. Diskutimet duhet të shmangen, veçanërisht në familje dhe me njerëz që nuk janë në anën tuaj.

Peshqit

Ekziston një dëshirë e madhe për të dashur, për të rizbuluar një pasion të humbur. Përfitimet ekonomike që mund tju përfshijnë në fusha të shumta të jetës, jini pozitive!

Nessun commento:

Posta un commento