domenica 7 agosto 2022

Horoskopi i se e diel 7 Gusht 2022

Horoskopi i se 07/08/2022

Dashi

Nëse ju intereson një marrëdhënie, mos jini shumë dyshues apo kaustik, duhet të vini vullnetin e mirë. Çifte që janë ende në këmbë pas "stuhive" janë pothuajse jashtë tunelit!

Demi

Për dashuri, kushdo që nuk eshtë me ty eshtë kundër teje dhe do të duhet të japësh një ultimatum për njerëzit e paqartë. Ne kemi nevojë për të bërë plane afatgjata, sonte nuk eshtë e përshtatshme të qëndrojmë në orët e vogla, vonesat.

Binjaket

Ditë e lodhshme plot me një mijë nëse dhe por; për disa do të ishte rasti të fillonte nga e para në dashuri, ndoshta ju kërkoni diku tjetër atë që tashmë keni!

Gaforrja

Ditë e nënshtruar, keni raportuar një bezdi të vogël, ndoshta jeni të shqetësuar për një çështje që ju shqetëson, nuk doni ta tregoni. Mos e shtyni menjëherë atë që mund të bëni.

Luani

Duhet të jeni më të kujdesshëm me shpenzimet tuaja. Nëse keni nevojë për të, duhet të kërkoni ndihmë, mbështetje, këshilla. Nëse një njeri ju intereson, mund të bëni një kërkesë menjëherë!

Virgjeresha

Dita fillon me lëvizje të ngadaltë ose eshtë e mbushur me gjëra për të bërë dhe sjell lodhje, këshilla eshtë të mos i trazoni gjërat në familje sepse dikush mund tju provojë.

Peshorja

Nëse dikush sot thotë se je i turpshëm, nervoz, se nuk dëshiron të flasësh, ka të drejtë! Mos u zemëroni dhe përpiquni të kuptoni se cilat janë arsyet e pakënaqësisë tuaj. Shikoni me kujdes ata rreth jush për të kuptuar se si ata mendojnë!

Akrepi

Eshtë një ditë e rikuperimit të shkëlqyeshëm, por do ta vini re edhe më mirë gjatë javëve të ardhshme. Mund tju duhet të ndryshoni një program, një projekt, më vonë ...

Shigjetari

Suksesi vjen i papritur. Sot ndiheni më të fortë, por në dashuri ju duket pak e diskutueshme, mos flisni shumë.

Bricjapi

Kjo ditë fillon në një mënyrë shumë të trazuar. Në dashuri disa hutime.

Ujori

Ju nuk ndiheni shumë të aftë, problemi është që ju nuk ndaleni për asnjë moment. Mos jini shumë të centralizuar, në sytë e të tjerëve mund të jeni paksa shumë i ekzagjeruar, egoist.

Peshqit

Ju jeni më pak nën presion nga zgjidhjet e menjëhershme dhe keni më shumë kohë për të reflektuar, arsyetoni. Kujdesuni më shumë për palestrën tuaj. Mundësi në dashuri dhe në punë por edhe zgjidhje afatgjata, në dashuri duhet durim.

Nessun commento:

Posta un commento