venerdì 5 agosto 2022

Horoskopi i se e premte 5 Gusht 2022

Horoskopi i se 05/08/2022

Dashi

Nëse ka kredi të vjetra për tu kërkuar ose punë të reja që mund të sjellin para, situata eshtë e favorshme, dhe edhe ju rekomandoj që të hapni mëngët dhe të veproni tani.

Demi

Ata që janë ndarë kohët e fundit nuk kanë pse të vazhdojnë të mendojnë për ish. Dhe vetëm tani ju diktoni rregullat e lojës. Eshtë e rëndësishme të forconi një marrëdhënie, diskutimi i Shigjetarit.

Binjaket

Në dashuri nuk dukeni të bindur, jeni akoma pak të mërzitur. Vendimet për një shitje ose një blerje, në këtë periudhë ju duhet të zgjidhni një biznes të papërfunduar me të kaluarën.

Gaforrja

Në orët e vona të pasdites mund të humbni durimin. Për probleme teknike, nëse eshtë e nevojshme do të jetë mirë të kërkoni ndihmë nga konsulentë të kualifikuar.

Luani

Në dashuri ka nga ata që tashmë kanë një histori të mirë ose nga ata që e kërkojnë. Ju duhet të heqni qafe disa barra të panevojshme, idetë tuaja janë të rëndësishme.

Virgjeresha

Jeni në ankth për diçka. Në dashuri përpiquni të jeni më tolerantë. Projektet e punës janë të shtyra mirë, mund të merrni një ofertë brenda pak ditësh, lajme.

Peshorja

Ditë e mirë për dashurinë, një marrëdhënie eshtë rikthyer, zgjedhje vendimtare. Disa mund të mendojnë të lëvizin, duke punuar pak më pak për të qenë më shumë me partnerin e tyre.

Akrepi

Ka një marrëveshje më të mirë, llogaritni në formë të shkëlqyeshme fizike dhe pasdite do të ketë një ftesë apo edhe një telefonatë të befasishme. Forconi takimet e reja të dashurisë, perspektivat e favorshme.

Shigjetari

Ju jeni të shqetësuar nga orët e para të ditës së sotme, prandaj, këshilla eshtë të shmangni konfliktet. Prej disa kohësh po humbisni durimin, mos e teproni. Ata mund tju ofrojnë një punë interesante, por jo të paguar mirë.

Bricjapi

Ju mund të prisni shumë nga vetja, përpiquni të detyroni situatat në avantazhin tuaj. Sot ju mund të ndryshoni drejtimin e jetës tuaj, qoftë edhe pak, por në planin afatgjatë mund të shihni rezultate të mëdha.

Ujori

Ditë pozitive, vetëm pak konfuzion. Sa i përket punës, mundësitë dhe lajmet e mira po vijnë: merreni me punë!

Peshqit

Do të dëshironi të keni një jetë më të qetë, ti përkushtoheni pak më pak punës, eshtë pak më shumë për të dashur. Mundohuni të mos e teproni me lek, më mirë të bëni projekte të largeta.

Nessun commento:

Posta un commento