giovedì 4 agosto 2022

Horoskopi i se e enjte 4 Gusht 2022

Horoskopi i se 04/08/2022

Dashi

Situata që kërkon veprim. Shmangni përplasjet, një periudhë e dobishme për të pohuar veten edhe në punë.

Demi

Kjo eshtë një periudhë e punës së re, por pak e tensionuar për sa i përket ndjenjave: ka polemika të vogla për tu zgjidhur ose disa dyshime për tu zgjidhur. Do të kapeni një çështje shtëpie ose një proces gjyqësor për para.

Binjaket

Kur jeni nervoz, përfundoni duke i parë keq të gjithëve ose duke marrë një qëndrim që të tjerët nuk ju pëlqen. Në dashuri, ka kontrolle, edhe krahasime, të shkaktuara nga ngjarje të jashtme të marrëdhënies.

Gaforrja

Fizikisht ju keni forcë të madhe. Promovime në fushë, por ki kujdes që të mos harrosh dashurinë ...

Luani

Dikush kishte probleme të vogla pune. Vëmendje sot, kokëfortësia mund të provokojë një diskutim të pakëndshëm ...

Virgjeresha

Ju eshtë dashur të ankoheni për çështje të ndryshme dhe me arsye, por sot gjërat janë më mirë. Nëse ka pasur një çështje të pazgjidhur ligjore, ndonjë problem në të kaluarën, mund të rikuperohet.

Peshorja

Më mirë të rrihet hekuri derisa eshtë i nxehet. Merreni me dashuri në mënyrë të vendosur, shpenzimet e shtëpisë. Mundohuni të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë.

Akrepi

Avantazhet për ata që kërkojnë aktivitete të reja, në këtë periudhë ju jeni shumë i admiruar, bukuri. Tani ju thjesht duhet të lini instiktet tuaja të flasin dhe, më e rëndësishmja, mendimet tuaja jane të mira.

Shigjetari

Dashuria po bëhet e rëndësishme përsëri në jetën tuaj, thjesht kini pak durim dhe shikoni përpara me besim dhe optimizëm. Njerëzit e vetëpunësuar mund të fitojnë pak më shumë.

Bricjapi

Herë pas here ndieni një lodhje të fortë të rritet. Kockat janë një pikë e dobët, po kështu eshtë edhe qafa e mitrës.

Ujori

Marrëdhëniet e reja marrin hov. Takime shumë me fat.

Peshqit

Një ditë e mirë që ju fton të planifikoni një mbrëmje dashurie, disa për shumë kohë për të menduar vetëm për paratë dhe profesioni i kanë harruar ndjenjat. Zgjidhje për problemet e lindura shumë kohë më parë ...

Nessun commento:

Posta un commento