lunedì 8 agosto 2022

Horoskopi i se e hënë 8 Gusht 2022

Horoskopi i se 08/08/2022

Dashi

Dalëngadalë po gjen dëshirën për të punuar dhe për tu argëtuar, me pak fjalë, për të krijuar!

Demi

Do të keni një shans për të ribërë veten dhe dikush mund të ketë filluar tashmë një punë të re. Në dashuri gjithçka eshtë vendosur në duart tuaja. Lëvizni me kujdes në çështjet financiare që ende duken në pritje.

Binjaket

Në vepër kishte një mbyllje ose vullnet për të mbyllur një rrugë ose për të provuar një tjetër. Kur derdhni fjalet dhe flisni, ju humbni vëmendjen për një ndjenjë të shëndetshme të diplomacisë. Çështjet ligjore të pazgjidhura që duhen behen me një ekspert.

Gaforrja

Ditë interesante por kini kujdes me shpenzimet, riparimet ose prishjet e papritura. Dokumente për të rregulluar.

Luani

Situata e kontrastuar, por edhe stimuluese. Bëni kujdes sepse disa nga tensionet që ndjeni mund të derdhen në dashuri.

Virgjeresha

Ende një ditë nervoze, por vetëm sepse duhet të bësh shumë gjëra. Një mesazh i veçantë do të vijë. Nëse një njeri nuk eshtë më në anën tuaj, do ta largoni.

Peshorja

Eshtë një ditë e mirë ku mund të përballeni edhe me diskutime në punë dhe në ambiente të tjera. Lajme të rëndësishme në dashuri.

Akrepi

Eshtë koha të mendojmë për dashurinë, por edhe për mirëqenien personale. Unë do të rekomandoja të bëni vetëm gjërat që janë të rëndësishme dhe që ju interesojnë më shumë.

Shigjetari

Ju jeni të zemëruar sepse punoni shumë por perspektivat nuk janë ende të qarta, eksperimentet dhe inovacionet e fundit do tju çojnë shumë larg. Ju jeni të dyshimtë në dashuri, një miqësi vihet në dyshim.

Bricjapi

Nëse punoni për një kompani ka të ngjarë të ketë dyshime për të ardhmen, por përfundimisht zgjidhjet do të gjenden. Ju jeni zënë në një çështje familjare për tu zgjidhur.

Ujori

Vështirësi në dashuri për të kuptuar partnerin. Dikush eshtë dashur të ndryshojë një rrugë pune me gjithçka që ndjek, sot lodhja ndihet.

Peshqit

Do të ndiheni më të gatshëm dhe të disponueshëm në dashuri. Energji e shkëlqyeshme që ju lejon të bëni një karrierë në punë.

Nessun commento:

Posta un commento