martedì 9 agosto 2022

Horoskopi i se e martë 9 Gusht 2022

Horoskopi i se 09/08/2022

Dashi

Kjo ditë eshtë e vlefshme, energjitë e bukura që i gjeni vetë ju lejojnë të dalloheni në mjedisin profesional. Në dashuri gjithçka duket paqësore, ju vetëm duhet të bëni gjërat në të cilat besoni, mbani mend që të jeni origjinal paguan!

Demi

Ata që tashmë kanë një dashuri mund të mendojnë për një bashkëjetesë, një martesë ose një fëmijë. Disa mendime kanë të bëjnë me studimin. Kaloni kohë me miqtë dhe ndiqni projekte të reja. Udhëtimet e preferuara, dokumente për shqyrtim.

Binjaket

Eshtë më mirë të tërhiqeni mënjanë për një kohë, të prisni pa folur. Do të ishte mirë nëse dikush do të kishte më shumë kohë për të dashur.

Gaforrja

Tani mund të provoni edhe atë që doni. Mundohuni të mos e provoni shumë trupin tuaj, stomaku mbetet pika e dobët.

Luani

Nëse në këtë periudhë jeni duke vlerësuar mundësi të reja për muajt e ardhshëm nuk keni gabim. Pasiguritë në dashuri.

Virgjeresha

Ju mund të bëni një deklaratë të rëndësishme, si në punë ashtu edhe në dashuri, por keni nevojë për siguri të mëdha. Jo për shpenzime të panevojshme.

Peshorja

Një ditë e mirë. Tani ju keni një projekt të rëndësishëm për të realizuar, ju jeni gati të bëni zgjedhje të shkëlqyera. Mos bëni gjithçka me nxitim.

Akrepi

Gjërat po shkojnë mirë, ju gjithashtu do të jeni në gjendje të rikuperoni një marrëdhënie, mbase keni ekzagjeruar në një argument por ka edhe kohë për të kërkuar falje ose për tu rikuperuar.

Shigjetari

Situata eshtë kritike vetëm nëse filloni të grindeni, diçka mund të mos shkojë në rrugën e duhur. Nëse keni një çift të mirë ose një marrëdhënie të mirë, do të ketë disa debate, por do të jetë kalimtare ...

Bricjapi

Shqetësimet kanë të bëjnë me fëmijët, paratë ose shtëpinë. Ndonjëherë ju pëlqejnë garat, por nëse i kërkoni ato mos u ankoni, nëse jeni nën presion.

Ujori

Në punë dhe studim ka më shumë aftësi për tu përqendruar në mëngjes, por pasdite gjërat nuk shkojnë mirë, thjesht bëni atë që eshtë rreptësisht e nevojshme. Shumë armiq përreth.

Peshqit

Ditë e gjallë, kënaqësi gjatë rrugës. Një vendim i rëndësishëm në afat të shkurtër mund të ndryshojë jetën tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento