lunedì 1 agosto 2022

Horoskopi i se e hënë 1 Gusht 2022

Horoskopi i se 01/08/2022

Dashi

Së shpejti duke punuar një lajm, do të jetë e nevojshme të rindizni ose modifikoni një projekt. Një ditë mendoni në një mënyrë dhe ditën tjetër një tjetër.

Demi

Këtu eshtë një ditë disi e zbutur, ka të ngjarë që ju ende duhet të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura. Një marrëveshje mund të kërcejë, ndoshta edhe për shkak të shkeljes së kontratës ose parave të premtuara që nuk arrijnë ...

Binjaket

Në punë do të keni mundësi të pushtoni një vend në diell dhe aftësitë tuaja, kontributet tuaja do të jenë themelore. Një miqësi mund të bëhet dashuri.

Gaforrja

Kjo periudhë thekson nevojën për një ndryshim të drejtimit në biznes. Ndaloni herë pas here dhe shikoni për një relaksim.

Luani

Ndjenjat në plan të parë, nëse jeni vetëm nuk mendoni se mund të qëndroni atje për një kohë të gjatë, mund të mësoheni por në fund të fundit keni nevojë për krahasime. Kujdesuni për trupin tuaj pak më shumë.

Virgjeresha

Sot jeni pak të lodhur ose të shqetësuar. Sot duhet të përballeni me ndonjë vonesë ose person në kundërshtim me idetë tuaja.

Peshorja

Eshtë koha e mirë për të thënë se të dua, të përqafosh projekte të reja. Nëse prishet një marrëveshje, kjo eshtë më mirë, duhet të filloni të mendoni për të ardhmen në mënyrë më aktive, më me përgjegjësi. Dallimet me Peshqit.

Akrepi

Dëgjoni dikë që mund tju japë këshilla të shkëlqyera, ka ardhur koha që të ndiheni, të jetoni një marrëdhënie me më shumë entuziazëm. Eshtë e mundur të programoni ngjarje ose lajme.

Shigjetari

Ju jeni më të disponueshëm për njerëzit përreth jush. Koha e mirë për ata që duhet të kryejnë një marrëveshje.

Bricjapi

Ju keni aftësinë të përqendroheni. Mundësi të shkëlqyera për ata që kërkojnë situata të reja. Nata e mendimeve pozitive në dashuri.

Ujori

Dita kur duhet të dëgjoni shumë njerëz pavarësisht nga vetja juaj; kritikat ndaj një institucioni, një kolegu, marrin kohë për të reflektuar; në dashuri peshon monotonia, mbetet një tension i vogël.

Peshqit

Në këto ditë ju përpiqeni të bëjë të pamundurën për të gjetur qetësi. Bëni kujdes nëse po bëni shumë mosmarrveshje në dashuri, duhet durim ...

Nessun commento:

Posta un commento