domenica 31 luglio 2022

Horoskopi i se e diel 31 Korrik 2022

Horoskopi i se 31/07/2022

Dashi

Miqësitë me ndikim mund tju ofrojnë një marrëveshje. Shpjegime më të lehta në dashuri, pak kthim qetësie.

Demi

Ju keni shumë gjëra për të bërë dhe duhet të përpiqeni të shmangni përplasjet e dashurisë, një person nga e kaluara mund të bëhet protagonist. Nga pikëpamja psikofizike do të vuani nga një nervozizëm, nuk është faji juaj, dikush ju provokon!

Binjaket

Një ditë kur ju mund të merrni kënaqësi. Unë thuajse mund të them që ajo që prekni bëhet ari, instinkt i shpërblyer!

Gaforrja

Mos filloni diskutime me ata që ju njohin pak, rrezikoni të bëni disa gabime. Mos u tregoni shumë armiqësor ndaj dashurive të reja.

Luani

Ata që ju rrethojnë do ta vërejnë forcën tuaj dhe do tju ndjekin me më shumë theks. Periudha konstruktive për ata që duhet të bëjnë teste për të ardhmen.

Virgjeresha

Ju kaloni ditë në të cilat bëni shumë gjëra dhe të tjera në të cilat jeni plotësisht apatik, sot nuk ndjeheni sikur të bëni asgjë ose në çdo rast ka vonesa të vogla ose të mëdha, tensione për të kontrolluar.

Peshorja

Nëse keni ndërmend të flisni qartë, kini kujdes që të mos krijoni incidente diplomatike. Në dashuri mund të kapërceni tensionet, por ju urreni njerëzit që përpiqen tju detyrojnë të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë.

Akrepi

Ju mund të ndiheni jashtë loje sot. Çifte afatgjata janë pak më të brishtë dhe nëse njëri prej tyre kënaqet në një emocion paralel, ata janë në telashe. Eshtë më mirë të mos hutoheni!

Shigjetari

Në këtë ditë do të jeni pak të shpërndarë, madje edhe në dashuri është e mundur të jetoni mes ulje ngritjes. Diskutimet mbeten për shumë shpenzime që duhet të përballoni!

Bricjapi

Duhet të keni kujdes dhe të shmangni çdo aksident diplomatik. Në dashuri mos ikni, ka nga ata që kërkojnë qartësi dhe një hap përpara do të hidhet në këto ditë.

Ujori

Nëse ka pasur polemika, duhet të shkoni përpara dhe mos këmbëngul ti propozoni ato përsëri. Nëse ka dy njerëz në zemër, atëherë duhet të bëhet një zgjedhje, cilado qoftë ajo ...

Peshqit

Sot kemi një energji të mirë, situata me fat dhe mundësinë e zgjidhjes së problemeve që kanë krijuar dyshime në të kaluarën, disa shpenzime në shtëpi.

Nessun commento:

Posta un commento