martedì 2 agosto 2022

Horoskopi i se e martë 2 Gusht 2022

Horoskopi i se 02/08/2022

Dashi

Ditë konfliktuale, planifikoni pak pushim. Ju mund të ndiheni pak të mërzitur, të lodhur dhe më pak të gatshëm për të përballuar të gjitha llojet e diskutimeve, por kini kujdes të mos humbni durimin.

Demi

Në dashuri jeni mjaft i pasigurt, bëni një hap përpara dhe dy hapa mbrapa. Në përgjithësi yjet nuk mund të japin gjëra të rëndësishme nëse nuk i mbështjellim mëngët ...

Binjaket

Një ditë e ngarkuar edhe për sa i përket punës, pasi ndjenjat varet shumë nga ju. Të gjitha ekseset gjatë kësaj periudhe duhet të shmangen ose të mbahen nën kontroll.

Gaforrja

Tani duhet të kuptoni se si janë gjërat rreth jush. Një ditë e keqe në lidhje me kontaktet dhe në dashuri duhet të keni kujdes që të mos riktheni në të kaluarën ...

Luani

Vëmendje në marrëdhëniet e prindërve dhe fëmijëve. Kur merreni me të tjerët, përpiquni të vlerësoni ose sqaroni cilat gjëra dëshironi, lodhja në mbrëmje.

Virgjeresha

Ju mund të ndiheni më të zhytur në mendime. Pasiguritë në marrdhenje, jini më pajtues në shtëpi. Nervozizëm sepse nuk merrni atë që dëshironi. Lodhje.

Peshorja

Mos i nënvlerësoni nevojat e trupit tuaj. Referencat ndryshojnë, në dashuri e gjithë kjo mund të krijojë siklet. Mos i tërhiqni ankthet e punës në ndjenja.

Akrepi

Disa marrëdhënie dashurie do të kthehet në krizë, kjo është një luftë që çdo ditë ju sheh te paret. Pranoni një angazhim edhe nëse nuk ju duket.

Shigjetari

Eshtë një periudhë plot njohuri dhe për këtë arsye jashtëzakonisht e vlefshme për shenjën tuaj. Dashuri të reja, takime të reja, mundësi të reja. Marrëdhënie të shkëlqyera me Binjakët dhe Luanin, kënaqësitë janë në rrugë e sipër.

Bricjapi

Ju do të jeni në gjendje të kapni pas jo vetëm në dashuri, por edhe në punë. Sonte vjen pak lodhje, asgjë që mund të eliminojë gjendjen tuaj pozitive.

Ujori

Do të gjeni një dialog të mirë në dashuri. Situatë e gjallë, stimuluese.

Peshqit

Beqarët duhet të jenë më pak të kujdesshëm. Trajtoni situata që nuk mund të trajtohen gjithmonë nga dora e parë.

Nessun commento:

Posta un commento