domenica 28 agosto 2022

Horoskopi i se e diel 28 Gusht 2022

Horoskopi i se 28/08/2022

Dashi

Një dashuri e lindur kohët e fundit duhet të verifikohet ose, në çdo rast, disa projekte nuk janë të arritshme menjëherë. Ju duhet të bëni një përzgjedhje të kujdesshme, të kuptoni se çfarë dëshironi, çfarë ju pëlqen ...

Demi

Do të keni ide të mira, do të jeni në gjendje të tërhiqni vëmendjen e atyre që ju interesojnë. Raste interesante. Ju dëshironi të përfshiheni!

Binjaket

Një orientim i ri në sektorin praktik dhe një rilindje në dashuri. Sot eshtë një ditë e shkëlqyer.

Gaforrja

Shpallet një ditë e kontrasteve të vogla në dashuri. Disa programe kapërcehen në momentin e fundit, ju mund të shtyni një takim për të cilin interesoheni, bëni atë që eshtë e domosdoshme!

Luani

Kjo ditë mbaron mirë. Koha e mirë për ata që bëjnë zgjedhje, por e kaluara duhet lënë mënjanë!

Virgjeresha

Epo ju i takoni. Ju mund të mbështeteni në një energji të mirë që ndër të tjera përfshin miq, vetëm në mbrëmje do të jeni të dobët.

Peshorja

Nëse keni jetuar si çift për disa kohë, bashkimi juaj tashmë i eshtë nënshtruar shumë ndikimeve të pasigurta. Nëse gjërat nuk ndodhin, kjo eshtë për shkak se vazhdimisht keni frikë të bëni gabime, një Dashi mund tju ndihmojë ...

Akrepi

Megjithë qëllimet e mira të atyre që ju duan, nuk jeni të bindur, mos i mërzitni apo tregoni këmbët tuaja, ju këshilloj të tregoheni shumë të kujdesshëm. Ju jeni duke fjetur pak.

Shigjetari

Sqaroni të gjitha detajet e bashkëpunimeve të reja, një situatë e mirë edhe për ata që duan të shkojnë të jetojnë diku tjetër dhe shumë kanë tashmë një projekt për të nisur brenda një kohe të shkurtër.

Bricjapi

Çështjet e parave kanë të bëjnë me çifte që janë ende në këmbë, por edhe ata që nuk kanë qenë së bashku për një kohë. Kujdes me Ujorin që mund të ketë sjellë, pak a shumë, vullnetarisht disa vështirësi në jetën tuaj.

Ujori

Sot mund të arrini sukses të mirë. Ju jeni ndër shenjat më të preferuara të ditës së sotme.

Peshqit

Kjo ju bën të ndjeni pak lodhje në këtë fillim të ditës. Ne kujtojmë se teprimet e autokritikës janë të padobishme.

Nessun commento:

Posta un commento