sabato 27 agosto 2022

Horoskopi i se e shtunë 27 Gusht 2022

Horoskopi i se 27/08/2022

Dashi

Dita fillon me disa ndryshime mendimesh. Dashuria e nënvlerësuar, ju po e neglizhoni partnerin tuaj. Nëse nuk keni një dashuri, eshtë e vështirë ta gjeni, sepse në këtë periudhë nuk jeni të kënaqur me pak.

Demi

Çështjet praktike janë më të mira; fitimet në sy. Ata që kanë filluar një rrugë të bashkëjetesës ose martesës vazhdojnë të kenë plane të mira.

Binjaket

Marrëdhëniet familjare janë të lodhshme dhe do të jetë e mundur të diskutohet me një prind ose të afërm. Në përgjithësi, kurioziteti që shpesh ju shtyn të bëni gjëra më të rrezikshme eshtë kthyer.

Gaforrja

Situata në anën tuaj, ju mund të bëni atë që dëshironi ose provoni! A ju telefonon dikush nga jashtë apo dëgjon njerëz që jetojnë larg.

Luani

Kini kujdes nga ziliqarët, njerëzit që dëshirojnë të qëndrojnë në vendin tuaj. Në dashuri ka shumë për të provuar, por në çifte afatgjata gjithashtu shumë për të sqaruar. Zgjedhje të reja për shtëpinë.

Virgjeresha

Unë nuk mendoj se ju do të jeni në gjendje të qëndroni me duart tuaja, ka shumë gjëra për të bërë. Mos i teproni me ndjenjat tuaja, parkoni ankthin që nuk ju ndihmon. Negociatat e vonuara.

Peshorja

Ju duhet të merrni masa në mëngjes dhe më pas të shikoni se çfarë ndodh. Në dashuri ju duhet kohë ...

Akrepi

Mbrëmje interesante, ju mund ta lejoni veten të shkojë në emocione të veçanta. Shikoni drejt së ardhmes dhe mos u pendoni!

Shigjetari

Ju keni aftësinë për të reaguar ndaj atyre që duan tju izolojnë. Në dashuri mund të përjetoni momente pasionante, zgjohet erotizmi.

Bricjapi

Dikush ka marrë një goditje të ulët ose nuk eshtë plotësisht i qetë sot. Mbrëmja eshtë paksa e nënshtruar, për shkak të stresit të lindur kohët e fundit.

Ujori

Dëshironi të lëvizni, të ndryshoni qytetin ose ti jepni fund marrëdhënieve të padobishme. Në dashuri mos ushqeni polemika. Maturi e dyfishtë me Virgjëreshën dhe Peshqit.

Peshqit

Kjo ditë eshtë e mirë, por jo ideale për të argumentuar ose për të provuar me çdo kusht për të bërë një polemikë. Ka kaq shumë gjëra për të bërë ose diftuar që papritmas të ndjeheni të humbur.

Nessun commento:

Posta un commento