lunedì 29 agosto 2022

Horoskopi i se e hënë 29 Gusht 2022

Horoskopi i se 29/08/2022

Dashi

Do të merrni informacion të mirë për punën tuaj. Dashuria po rimëkëmbet, por mos i tregoni ata që janë shumë larg ...

Demi

Jeni shumë të pasionuar, nëse dëshironi do të ketë takime. Ka nga ata që kërcënojnë të lënë një situatë pune ose do të donin një përmirësim ... Forca për tu rikuperuar eshtë!

Binjaket

Për ata që kanë vazhduar një histori dashurie për një kohë të gjatë eshtë koha të përcaktojnë, të sqarojnë. Kujdes nga objektet ose dokumentet e humbura.

Gaforrja

Në marrëdhëniet me të tjerët, midis prindërve dhe fëmijëve, mes çifteve të fejuar, me vëllezërit e motrat, ka gjasa një diskutim, por ka edhe një zgjidhje, ndërmjetësime të dobishme dhe të rëndësishme.

Luani

Nëse duhet të flisni për dashurinë, do të ishte rasti të filloni menjëherë një krahasim të drejtpërdrejtë me një fjalim me gjemba. Zhbllokimi i tregtisë, çështjet ligjore dhe puna do të vazhdojë ...

Virgjeresha

Kjo ditë shkon në lëvizje të ngadaltë. Disa mendime kanë të bëjnë me studimin dhe punën.

Peshorja

Dita mund të sjellë disa lajme të mira, veçanërisht nëse punoni vetë. Dashuria mund të rikuperohet, veçanërisht për të qenë në situata të komplikuara.

Akrepi

Ju akuzoni lodhjen, por nuk keni pse ta hidhni në dashuri me familjen. Mundohuni të mos mbyllni veten, shpesh ushqeni një kritikë të egër që krijon probleme.

Shigjetari

Ju jeni më të fortë. Shikoni përreth, për ata që kanë nevojë, dashuria mund të kthehet!

Bricjapi

Ditë e shkëlqyeshme, më në fund do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe. Në dashuri eshtë rasti që ju thoni të gjithë të vërtetën, në favor të çifteve që e duan njëri-tjetrin.

Ujori

Transferet e mundshme, ndryshimet e kompanisë. Mundohuni të mos bëni hapin më të gjatë të këmbës me pare.

Peshqit

Eshtë e lehtë për ju të ndiheni pak të lodhur sot! Realiteti eshtë në një nivel profesional ju dëshironi një shpërblim, por nuk mund ta kërkoni menjëherë.

Nessun commento:

Posta un commento