domenica 14 agosto 2022

Horoskopi i se e diel 14 Gusht 2022

Horoskopi i se 14/08/2022

Dashi

Nëse duhet të përballeni me një dashuri ose ligjërim familjar, lëvizni drejtë këto ditë. Eshtë e mundur të ndërtoni diçka të bukur për të ardhmen tuaj.

Demi

Një mik mund të të ketë kthyer shpinën. Ju do të vini në pikëpyetje shumë gjëra në dashuri dhe në marrëdhëniet me të tjerët.

Binjaket

Dikush filloi nga e para pas një mbylljeje, komunikimi dhe kontakte, kjo eshtë fusha juaj e veprimit! Eshtë diçka e gabuar me dashurinë. Ndjeshmëri e moderuar sepse ishte pranvera që shkaktoi disa keqkuptime.

Gaforrja

Mundohuni të caktoni takime ose takime me njerëz që kanë rëndësi. Një ftesë, një risi e këndshme, do tju duhej!

Luani

Të mos harrojmë se ata me projekte të vlefshme mund të kapërcejnë çdo pengesë, mjafton vetëm pak bindje e shëndoshë. Ditë shumë e fuqishme, shumë e fortë, duhet ti japim hapësirë lajmeve. Dashuria gjithashtu mund të zgjohet.

Virgjeresha

Nëse nga tani e tutje takoni njerëz të rinj ose ekziston një miqësi që ju intereson, shkoni përpara dhe mos e harroni atë. Mos merrni iniciativa që sjellin shpenzime të tepërta.

Peshorja

Dashuria nuk eshtë e lehtë për të jetuar, një njeri eshtë larg, ju mund të ndjeni dëshirë për ata që janë tashmë të lidhur ose shumë larg nga mendimet tuaja. Shtyni çdo takim që mund të jetë i rëndësishëm për të ardhmen deri në pasdite.

Akrepi

Pohimet tuaja mund të peshojnë në dashuri, këto ditë nuk janë të mira për të investuar. Ndiheni pak të dekurajuar dhe do të ishte mirë që të bëni pushime ose të kaloni ca kohë për veten tuaj.

Shigjetari

Favorizimet e kontaktit: kjo eshtë një kohë e mirë për të zgjidhur çështjet e pazgjidhura në të kaluarën. Me Ujorin përfitoni më shumë por edhe me Binjakët eshtë e mundur të gjeni një qetësi dhe intimitet të mirë.

Bricjapi

Sot duhet të përpiqemi të jeni të qetë. Jeta emocionale mund të duket në ekuilibër ose një dashuri nuk eshtë shumë e qartë. Vëmendje për nevojat e fëmijëve dhe të afërmve.

Ujori

Shmangni çdo lloj tensioni sepse sot nuk do të jetë e lehtë të ngopeni; ju jeni gati ti kërkoni partnerit tuaj provë dashurie, por përpiquni të mos e kërkoni atë! Kërkohet një kujdes i veçantë në marrëdhëniet me njerëz autoritarë.

Peshqit

Sot eshtë e lehtë të ndjesh se dashuria kthehet. Ditë interesante, megjithëse dikush mund të thotë që ju jeni shumë i guximshëm.

Nessun commento:

Posta un commento