sabato 13 agosto 2022

Horoskopi i se e shtunë 13 Gusht 2022

Horoskopi i se 13/08/2022

Dashi

Në përgjithësi ditë shumë e mirë. Dashuria eshtë bindëse.

Demi

Ditë ideale për të sqaruar, për të shpjeguar situata të caktuara me njerëzit me të cilët jeni të lidhur ngushtë. Eshtë e mundur të rikuperoni një marrëdhënie, edhe të merrni një lajm të mirë, një telefonatë të rëndësishme.

Binjaket

Favorizoni çdo ngjarje, por mos i merrni problemet me kokë. Do të vini re se sot ka më shumë besim në veprimet tuaja. Në dashuri mund të falni ose të jepni një ultimatum ...

Gaforrja

Keni energji të shkëlqyeshme, por kjo nuk mjafton, ka kundërshtarë, njerëz që përpiqen të fusin një çelës në punë. Mos i nënvlerësoni angazhimet e reja, por gjithashtu përpiquni të mbani mend se pa dashuri nuk mund të jetoni!

Luani

Sot një situatë e shkëlqyer në frontin e familjes. Kaloni me guxim drejt aventurave të reja. Dashuria kthehet, ju duhet të hapni dyert për fatin.

Virgjeresha

Pushoni dhe relaksohuni. Në dashuri duhet ende shumë maturi ... me fjalë.

Peshorja

Periudha që përfaqëson një pikë kthese, mos hezitoni të bëni ndryshime. Nëse jetoni një marrëdhënie të ngurtë, ka ardhur koha për të bërë plane për fëmijët ose për shtëpinë.

Akrepi

Ditë e rëndësishme në të cilën edhe sharmi juaj dyfishohet. Tani nuk jeni më nën presion nga zgjidhjet e menjëhershme dhe keni kohë për të menduarar dhe arsyetuar ...

Shigjetari

Kjo ditë fillon me një pakënaqësi të caktuar që duhet të mbahet nën kontroll. Në dashuri, jini të kujdesshëm nëse ka një njeri që eshtë larguar ... Në këtë periudhë mund të përpiqeni të pajtoni ose të gjeni një ekuilibër.

Bricjapi

E bukura eshtë se ju keni mundësinë të ktheheni në skenë dhe në këto ditë të merrni edhe një propozim të veçantë ose të keni një takim që zbulon një pasion të madh.

Ujori

Kjo ditë nuk krijon një pikë kthese të rëndësishme në jetën tuaj të dashurisë. Mëngjesi nuk eshtë i lehtë për tu menaxhuar por pasdite gjen energji të mirë.

Peshqit

Mbyllni atë që nuk ju intereson dhe kjo ju bën të ndjeheni keq, ju doni një ndryshim të jetës që tani nuk mund të arrihet. Në dashuri ju dukeni pak të pakënaqur, kontakti me njerëzit që lidhen me të kaluarën tuaj bëhet e vështirë për tu menaxhuar. Disa dyshime për ata me fëmijë.

Nessun commento:

Posta un commento