lunedì 15 agosto 2022

Horoskopi i se e hënë 15 Gusht 2022

Horoskopi i se 15/08/2022

Dashi

Largohuni nga ata që duan tju bëjnë zemërimin. Këto ditë mund të fitoni një sfidë personale!

Demi

Situata që duhet të merret me pincë. Në dashuri që nuk të do nuk të meriton, shko më tej!

Binjaket

Në mbrëmje të nënshtruar, ka ndryshime që shtyhen më mirë. Kujdes nga shpërqendrimet, ato mund tju kushtojnë të dashur!

Gaforrja

Shërim i mirë i përgjithshëm. Në familje, nëse dikush ju varet shumë në buzë ose nuk eshtë i zënë, tani e tutje do ti duhet tia dalin vetë. Jeni të lodhur duke zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë.

Luani

Shmangni konfrontimet, tashmë gjatë ditëve të fundit ka pasur polemika të vogla. Vëmendje në nivelin sentimental, sot dikush do të duket ndryshe nga sa keni imagjinuar.

Virgjeresha

Instinkti juaj po fiton, brenda pak javësh mund të jeni në gjendje të merrni kënaqësi. Ekziston një dëshirë për të jetuar dashuri të reja dhe emocionuese.

Peshorja

Duhen përpjekje për të mbajtur pozicione shumë kokëfortë; përpiquni të analizoni me qetësi cilat janë ndjenjat tuaja reale për ata që doni, një ditë që shkakton emocione dhe një kthim prapa.

Akrepi

Everydo herë e më pas ju jeni viktimë e momenteve të melankolisë së butë, të lodhjes. Mundohuni të flisni, të thoni atë që mendoni dhe do të ndjeheni më të lirë brenda vetes!

Shigjetari

Ju nuk ndiheni në formë të përsosur. Propozimet e dashurisë mbetën të jashtëzakonshme.

Bricjapi

Nëse ju pëlqen një njeri, ju keni mundësi të shkëlqyera që ju ftoj të kapni dhe ti shfrytëzoni sa më shumë. Lajme të mira arrijnë, mesazhe nga njerëz që nuk i keni dëgjuar për një kohë të gjatë, më shumë vullnet për të vepruar, bërë, hequr qafe kthimet e kaluara.

Ujori

Situata pozitive për para: favorizoni blerjet. Dhe dikush tashmë ka marrë një konfirmim të mirë ose është në zhvillim.

Peshqit

Një ditë interesante që mund të ndihmojë në mbushjen e borxhit të kaluar; në dashuri kërkon më shumë qartësi. Do të dëshironit të arratiseni, të udhëtoni, por duhet të merrni parasysh mundësitë tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento