sabato 9 luglio 2022

Horoskopi i se e shtunë 9 Korrik 2022

Horoskopi i se 09/07/2022

Dashi

Këtu eshtë një ditë nervoze, sot duhet të planifikoni gjithçka me qetësi, përndryshe mund të humbni kohë dhe durim pa nevojë. Mbrëmje e nënshtruar.

Demi

Ju jeni ndër fituesit, ata që tashmë kanë një histori të mirë mund të mendojnë për një bashkëjetesë. Sonte, emocionet numërojnë më shumë.

Binjaket

Ju jeni pak të hutuar, por sot mbërrijnë disa lajme të mira ose përfundoni një diskutim në favorin tuaj. Pushtimet e papritura, aventurat gjatë udhëtimit.

Gaforrja

Edhe një herë eshtë dashuria ajo që krijon një pavendosmëri të vogël, kushtojini vëmendje një historie të së kaluarës që ende nuk ka përfunduar. Prisni disa ditë, agjitacioni juaj sot nuk do të jetë i suksesshëm.

Luani

Ashtë një ditë që eshtë në anën tuaj. Shtyjini takimet e dashurisë për ditët e ardhshme të lira, organizojini ato në maksimum.

Virgjeresha

Lodhja e bën veten të ndihet, ju jeni nervoz, e gjithë kjo mund të ketë ndikim në dashuri nëse nuk jeni të kujdesshëm me fjalët. Mos e teproni me kritikat dhe nëse sheh se humbet durimin të shmangësh polemikat.

Peshorja

Për disa në muajt e fundit nuk ka pasur shumë qetësi në dashuri, dikush eshtë ende duke u përpjekur të kuptojë se sa ata ende tërhiqen nga një njeri. Ndonjëherë ju bie pre e mendimeve të dyta dhe keni nevojë për siguri dhe rehati.

Akrepi

Më në fund pak qetësi pas tensioneve të javëve të fundit. Ju nuk duhet të humbni kohë duke menduar për gabimet që keni bere ose duke pritur që personi që doni të kërkoj "falje" ...

Shigjetari

Pjesa e parë e kësaj dite eshtë jashtë formës. Ju duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe në dashuri mos vendosni shumë çështje në lojë ...

Bricjapi

Kontakte të rëndësishme, por kushtojini vëmendje parave. Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe shmangni teprimet. Qetësi në dashuri; shpagim, kujdes me një njeri Ujori.

Ujori

Dita e rikuperimit. Lidhjet ju kënaqin më shumë, shmangni detyrimet që lidhen me të kaluarën.

Peshqit

Duhet të ketë shumë energji gjatë ditës. Takime të reja të këndshme, ngjarje për çifte të forta!

Nessun commento:

Posta un commento