domenica 10 luglio 2022

Horoskopi i se e diel 10 Korrik 2022

Horoskopi i se 10/07/2022

Dashi

Për ndjenjat që po kapni. Ju duhet të ndjeni një dëshirë të madhe për hakmarrje, risi ...

Demi

Ju jeni pak i lodhur, i trazuar. Sonte kujdes fjalet e diskutimit.

Binjaket

Nëse keni pasur momente të vështira, kontraste me përvojë, tani mund të jeni më paqësorë, duhet të flakni tensionet dhe problemet e vjetra. Udhëtime të rëndësishme por edhe zgjedhje jete që mund të jenë çifte vendimtare, të favorizuara dhe pjellore.

Gaforrja

Një ditë interesante, e cila mund të ndihmojë në plotësimin e borxheve të mbledhura në të kaluarën. Një ditë e përshtatshme nëse keni ndërmend të depërtoni në zemrën e dikujt, por edhe të kënaqni shpirtin tuaj.

Luani

Në dashuri një problem i vogël. Nëse shihni se dikush është kundër jush ose nuk ndjeheni të qetë, shtyni çdo pyetje në një datë tjetër ...

Virgjeresha

Ju po përballeni me një provë, tani e keni kuptuar që ankesa të caktuara në lidhje me të kaluarën ishin të parëndësishme. Kujdes nga ngjarjet familjare! Disa të afërm mund të jenë kundër jush ose një ish duke kërkuar para. Çështjet ligjore që do të zgjidhen.

Peshorja

Mos u shqetëso të përfundosh dhe sqarohesh, edhe nëse partneri mund të nervozojë. Ndjeni një aluzion nostalgjie për diçka, përpiquni të kufizoni shpenzimet që janë ekzagjeruar kohët e fundit.

Akrepi

Mos pranoni provokime, sot keni një situatë të bukur, e dobishme edhe për takime të reja. Kërkimi për emocione të veçanta duket i favorizuar.

Shigjetari

Dashuria mund të fillojë të japë edhe disa përgjigje. Kontakte të reja, mbrëmje të lodhshme, acaroheni nga një gjë e vogël ose mendoni se dikush eshtë kundër jush.

Bricjapi

Eshtë e drejtë që ju të vini në dyshim nëse dikush ju ka tradhtuar, por tani ndaloni të ankoheni përndryshe rrezikoni të gaboni. Kriza të vogla për çifte e formuara prej kohësh që duhet të gjejnë projekte të reja të përbashkëta. Mundohuni të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta.

Ujori

Jo gjithçka duket qartë sot, dëshira juaj për të qenë protagonist duhet të mbahet nën kontroll. Mos e teproni sonte me kritikat ndaj vetes dhe të tjerëve.

Peshqit

Konfuzioni mbretëron suprem, veçanërisht në lidhjet e gjata të dashurisë. Mundohuni të kurseni para!

Nessun commento:

Posta un commento