venerdì 8 luglio 2022

Horoskopi i se e premte 8 Korrik 2022

Horoskopi i se 08/07/2022

Dashi

Çdo gjë që nuk funksionon duhet të mbyllet. Shmangni përplasjet me njerëzit e afërt sonte. Nëse eshtë e mundur, përpiquni të qëndroni vetëm për pak kohë, sepse para se të flisni eshtë mirë të reflektoni, mund të prishni marrëdhënie të dobishme.

Demi

Ju po kërkoni ekuilibra të rinj, dëshironi të realizoni projekte të reja. Eshtë e pashmangshme që ju duhet të prisni marrëdhënie ose situata të panevojshme.

Binjaket

Vështirësitë e djeshme mund të kapërcehen. Eshtë e vërtetë që ju jeni padyshim më të qëndrueshëm në gjykimet dhe emocionet tuaja, por sot dikush mund të ju zemërojë.

Gaforrja

Mos u tregoni shumë të shqetësuar, nuk jeni ju që duhet tu përgjigjeni pritshmërive të të tjerëve, nëse eshtë e kundërta. Ju dëshironi të jeni me të tjerët, dashuri të reja të dyshimta.

Luani

Këtu eshtë një ditë që ju lejon të mbledhni rezultatet e përpjekjeve që keni bërë deri më tani dhe, më e rëndësishmja, të shijoni dashuri pa shumë mendime ose dhimbje koke.

Virgjeresha

Ju jeni të zemëruar dhe rrezikoni të qëlloni në punë. Do të nevojitej një moment qetesiet. Konsultohuni me ekspertë për një problem juridik.

Peshorja

Ndjenjat janë kthyer tani më shumë se kurrë. Nëse duhet të bëni një ofertë pune, mos u ndalni tani edhe nëse pengesat mund të jenë të shumta.

Akrepi

Udhëtime të planifikuara për të ndihmuar dikë që jeton larg jush. Kini kujdes nga polemikat në marrëdhëniet e gjata.

Shigjetari

Në punë dhe në dashuri mund të bëni gjëra të mëdha, tani nuk mund të ktheheni, jeni gati të vendosni për një të ardhme të shkëlqyer. Ndryshimet për disa radikalë.

Bricjapi

Kokëfortësia shpërblen përgjysmë, sot eshtë më mirë të lejoni që disa probleme të ju rrëshqasin. Eshtë një periudhë konflikti sepse situata të caktuara në dashuri mund të vihen në krizë, gjithnjë e më intolerante.

Ujori

Situata e përgjithshme gjen shenjën tuaj fituese. Miqësi të reja të shkëlqyera dashurie, përpiquni të jeni më optimistë, historitë e sapolindura janë më të mirat.

Peshqit

Sot është më mirë të shmangni tronditjen e ujërave. Ju nuk kerkoni më njerëz të paqartë, të rremë me ju!

Nessun commento:

Posta un commento