giovedì 7 luglio 2022

Horoskopi i se e enjte 7 Korrik 2022

Horoskopi i se 07/07/2022

Dashi

Ju nuk mund ti qëndroni njerëzve që vendosin përgjegjësi mbi supet tuaja që nuk ju përkasin. Disa nga dashuritë më të rëndësishme vihen në dyshim, distancat.

Demi

Kjo ditë "rebele" konfirmon faktin se për fat të mirë do të ishit kudo tjetër. Në dashuri ndiheni intimisht të shqetësuar dhe të etur për sqarim, nuk eshtë faji juaj.

Binjaket

Me gjithë rëndimin që ka pasur muajt e fundit, lajmet dhe problemet e punës që po përjetoni prej kohësh, eshtë normale që herë pas here të humbisni durimin.

Gaforrja

Do të kemi një periudhë me rëndësi të madhe, për disa edhe një pikë kthese në dashuri. Këtu vjen një propozim për argëtim, një periudhë pjellore për çifte që mund dhe duan të kenë një fëmijë, provimet e preferuara.

Luani

Vëmendje, një dashuri nga e kaluara mund të kthehet. Kini kujdes të mos ndiheni me njerëz të çuditshëm ose të pavendosur sepse tani keni nevojë për siguri.

Virgjeresha

Tani merreni kryesisht me çështje familjare dhe personale. Duhet të gjesh stabilitetin e brendshëm.

Peshorja

Ju nuk keni dëshirë të bëni zgjedhje të rëndësishme, ju mungon energjia e duhur. Në ditët në vijim do të ketë shumë për të bërë dhe gjithashtu shumë për të reflektuar. Angazhimi kërkon përpjekje, por duhet të lini vend edhe për ndjenjat ...

Akrepi

Zgjedhjet e rëndësishme do të jenë më të lehta për tu menaxhuar. Tani mund të krijoni një mundësi të re pune, në dashuri ndaloni pasigurinë, kërkoni më shumë.

Shigjetari

Një ditë që do të ndihmojë në heqjen e mjegullës së disa shqetësimeve të punës. Mos i jepni hapësirë për keqkuptime.

Bricjapi

Mund të ndodhë që, në këto ditë, një njeri tju marrë me vullnet të mirë dhe tju bëjë disa propozime shumë interesante në lidhje me punën. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re, shikoni përreth.

Ujori

Nuk përjashtohet mundësia që gjatë dy javëve të ardhshme të përjetoni diçka të re. Në profesion shumë premtojnë, pak veprojnë, të bezdisshëm.

Peshqit

Në dashuri për disa nuk eshtë e lehtë të harrosh një të kaluar të vështirë. Ekziston edhe pak zhgënjim, nëse punoni shumë, përpiquni të ndaleni për një moment. Trupit i duhet një riparim.

Nessun commento:

Posta un commento