martedì 5 luglio 2022

Horoskopi i se e martë 5 Korrik 2022

Horoskopi i se 05/07/2022

Dashi

Eshtë e mundur të zënë punë, këto rezultate pozitive mund të lexohen edhe në vendin e punës. Për dashuri në këtë moment jeni plot energji dhe mund të zgjidhni problemet e vjetra.

Demi

Hidhërim për një dashuri që shqetëson, një nga të dy po shpëton disa pyetje. Në këtë moment ju ndjeni nevojën për të rrethuar veten me njerëz të këndshëm, të gëzuar, të cilët mund ta bëjnë mbrëmjen tuaj të lumtur.

Binjaket

Shpenzimet për një modernizim, për një zyrë apo shtëpi; tashmë që nga muaji i kaluar dëshira juaj për liri eshtë e tepërt dhe mund të përplaset me nevojat e atyre që janë përreth jush.

Gaforrja

Ngadalë, por për fat, horoskopi do të zbulojë gjithë atë vullnet dhe mundësi veprimi që ka munguar në të kaluarën dhe sigurisht jo fajin tuaj. Në dashuri, gjërat nuk ndryshojnë tani për tani.

Luani

Ditë që shkakton disa mospajtime në familje. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve emocionale ...

Virgjeresha

Eshtë dita më e mirë për të vepruar, për të propozuar. Edhe çdo shkëputje e çfarëdo lloji, pune apo emocionale, eshtë një parathënie e lajmit të shkëlqyeshëm.

Peshorja

Ju do të jeni në gjendje të krijoni vend për dashuri. Emërimet në bankë ose me një person që mund të zgjidhë një problem burokratik, llogari dhe çështje kartash për të rregulluar.

Akrepi

Ditë e favorshme për zgjedhje të mëdha. Ndjenjat mund të zgjohen në një mënyrë pozitive.

Shigjetari

Jeni shumë i trazuar sidomos në mëngjes. Kufizoni përpjekjet tuaja fizike sepse për ca kohë tani keni përjetuar siklet të vogël, këmbët e lodhura.

Bricjapi

Lënda e parë eshtë atje, por të organizuarit eshtë e vështirë ndoshta edhe për shkak të disa shqetësimeve fizike ose pasigurive të momentit. Mbërritni në vendin tuaj të punës me nerva të tensionuara dhe ia nxirrni të gjithëve...

Ujori

Sot ju bëni vetëm gjërat thelbësore, jeni veçanërisht nervoz, edhe nëse një zgjidhje e vogël është e dukshme sot. Në këtë ditë jeni të shqetësuar për arsye të ndryshme, në dashuri mund të jeni në ekuilibër mes dy historive…

Peshqit

Jepni hapësirë emocioneve më të bukura, ka perspektiva të shkëlqyera. Fati do tju arrijë edhe nëse besoni pak në shenjen tuaj , rezultatet janë marrë gjithnjë në jetën tuaj falë angazhimit tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento