lunedì 4 luglio 2022

Horoskopi i se e hënë 4 Korrik 2022

Horoskopi i se 04/07/2022

Dashi

Mos e nënvlerësoni një propozim, një ofertë nëse ka lindur në këtë periudhë. Ambicie të shpërblyera dhe lajme të mira, marrëveshje ose kompani të reja, ide.

Demi

Ditë aktive, dinamike. Do të merrni lajme të mira në vendin e punës.

Binjaket

Dita e përgjithshme interesante, ju mund të sqaroni pozicionet tuaja dhe të jetoni me më shumë qetësi. Si në dashuri ashtu edhe në punë mund të përparoni, nuk keni pse të përqendroheni në situata të pamundura!

Gaforrja

Lajmet dhe konfirmimet e punës, edhe ndryshimet. Edhe nëse një rrugë eshtë e mbyllur do të jetë e mundur të fillojmë një tjetër, kushdo që jeton së bashku mund të zyrtarizojë një histori.

Luani

Ju mund të merrni disa lajme të mira ose një ofertë nëse keni ndërmend të shesni plane të mira për çiftin. Ditë shumë e veçantë për punën që kërkon përkushtim dhe sakrifica, por ju do të dilni fitimtarë!

Virgjeresha

Sot nëse ka ndonjë keqkuptim bisedë më të mirë, mos e shtyni diskutimin, ka të ngjarë të keni të bëni me një njeri të paqartë. Të reja në dashuri ose, të paktën, përmirësime duke pasur parasysh se si gjërat kanë shkuar kohët e fundit!

Peshorja

Do të dëshironi të argëtoheni me mundësinë për të bërë njohje të reja. Shmangni luftimet të paktën deri në mbrëmjen e sotme.

Akrepi

Para disa javësh nuk do të jetë e mundur të bësh një ndryshim në punë, prandaj, duhet të jesh i kënaqur me atë që kalon manastiri. Kohët e fundit ju kane ndodhur me të gjitha ngjyrat. Dikush ka qenë i sëmurë, por ka një shërim të mirë psiko fizik dhe edhe ne dashuri!

Shigjetari

Ditë që fillon me një nervozizëm. Ju duhet të harroni një pikëllim, kohët e fundit ka edhe nga ata që i kanë humbur sytë një të dashur.

Bricjapi

Faza e reflektimit në punë dhe në familje. Një njeri që eshtë afër duket larg dëshirave tuaja.

Ujori

Eshtë një ditë e mirë për marrëdhëniet shoqërore, për takimet, për emocionet që sjell. Kushdo që dëshiron të rishikojë një marrëveshje ekonomike do të marrë një lajm të mirë. Zgjidhja për çështje ligjore ...

Peshqit

Ditë e bukur për beqarët: ata që kanë mbetur shumë vetëm duhet të largohen. Situatë e bukur edhe për ata që presin thirrje telefonike. Nëse keni një ide të mirë, zhvillojeni më mirë.

Nessun commento:

Posta un commento