sabato 30 luglio 2022

Horoskopi i se e shtunë 30 Korrik 2022

Horoskopi i se 30/07/2022

Dashi

Do të keni shumë gjëra për të bërë, por nuk ju rekomandoj asnjë përpjekje dhe, mbi të gjitha, sonte përpiquni të shmangni polemikat në lidhje me paratë ose çështjet familjare në pritje. Palestra duhet të kujdeset duke bërë zgjedhje të vogla, të tilla si marrja e shkallëve në vend që të marrësh ashensorin.

Demi

Mos shtyni asgjë, por në këtë periudhë përpiquni të jeni më optimist, nëse buzëqeshni të tjerët do tju buzëqeshin. Pasdite plot angazhime, një periudhë që sjell përgjigje për ata që bëjnë kërkesa specifike.

Binjaket

Çështje të pazgjidhura mund të dalin. Diçka nuk shkon mirë në shtëpi.

Gaforrja

Sektori praktik eshtë i ndikuar mirë dhe ju mund të mbyllni marrëveshje të mira parash sot. Në dashuri mund të filloni një histori të re.

Luani

Mos e merrni lehtë një ftesë, një emocion, një takim sepse sot falë krijimeve të reja, stimujve të rinj mund të shkoni larg. Periudha ideale për të propozuar një punë jashtë qytetit ose jashtë vendit, keni shumë burime për të provuar se sa vleni ...

Virgjeresha

Jam i bindur që shumë do, brenda disa javësh, të përfitojnë nga një burim i shkëlqyeshëm. Miqtë ju mbështesin, ju keni kaluar një provë ose një sëmundje të madhe.

Peshorja

Ekziston një ngërç i lehtë, shqetësim, ju duhet të ndërmarrni iniciativa të rëndësishme. Jini të kujdesshëm në rastin më të mirë, veçanërisht nëse përballeni me situata të rrezikshme.

Akrepi

Keni nevojë për relaksim të madh, pushim, prandaj kjo ditë duhet kushtuar: njëra anë nuk eshtë lodhja; kujdesuni për trupin. Ne duhet të përpiqemi të mos futemi në histori të ndërlikuara dhe të shmangim marrëdhëniet me njerëz tashmë të lidhur.

Shigjetari

Kokë në re, sot duhet ti bësh gjërat me qetësi. Ju mund të shmangni pengesat e bezdisshme nëse thjesht largoni një të afërm ose mik të bezdisshëm.

Bricjapi

Dashuria kërkon disponueshmëri, por mos i fajësoni të tjerët nëse diçka nuk eshtë në rregull. Kushdo që eshtë angazhuar për një kredi duhet të bëjë mirë gjërat e veta. Mbroni pronat.

Ujori

Njohuri të vlefshme, ju ktheheni në skenë, duhet të mbroheni kundër një akuze, dikush brenda ditëve të ardhshme do të konsultohet me një ekspert. Idetë tuaja janë të vlefshme në këtë periudhë.

Peshqit

Dita e plotë të tensioneve në një nivel emocional. Ditë që mund të sjellë disa shkëputje, mbyllje të një lidhjeje, por edhe lajme qesharake në një kohë relativisht të shkurtër.

Nessun commento:

Posta un commento