domenica 24 luglio 2022

Horoskopi i se e diel 24 Korrik 2022

Horoskopi i se 24/07/2022

Dashi

Ka ditë kur duhet të jesh pak filozof, ti marrësh gjërat ashtu si vijnë dhe mbase të shkon për shtat. Disa kanë shkelje të vogla të cilat mund të nënkuptojnë edhe një situatë më të rëndësishme në dashuri.

Demi

Pasdite interesante me një telefonatë që ka rëndësi. Zgjimi i mundshëm i një ndjenje.

Binjaket

Ju jeni një nga shenjat e forta sepse dini të kombinoni nevojat praktike me dëshirën tuaj të lindur për bukuri, për harmoni. Risi në takime të favorshme në dashuri.

Gaforrja

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal, eshtë një njeri që e konsideroni "mik" i cili nuk po sillet siç do të doni. Kini kujdes nga çështjet e dashurisë që janë më të vështira për tu menaxhuar, konfliktet për tu kapërcyer.

Luani

Takime të lumtura. Nëse një histori ka vazhduar për ca kohë, eshtë koha e duhur për ta legalizuar atë.

Virgjeresha

Ju jeni të mërzitur, të shqetësuar nga gjërat që po bëni, përpiquni të flisni qartë. Një dashuri mund të jetë e largët në këtë moment, një ndjenjë e distancës psikologjike ose reale.

Peshorja

Ditë të mbarë, mbyllni sa më shpejt situatat që ju interesojnë. Më në fund, mund të gjeni edhe pak pakujdesi dhe gëzim.

Akrepi

Diskutime me të afërmit, mund të keni vështirësi të kontaktoni një person me të cilin dëshironi të sqaroni diçka. Sot eshtë më mirë të mos hutoheni ...

Shigjetari

Eshtë e nevojshme të rikuperoni njëfarë stabiliteti emocional. Do të ishte mirë të bëje më shumë gjimnastikë; tensioni i muskujve.

Bricjapi

Eshtë e këshillueshme që të matni disponueshmërinë tuaj, pasi ka ende shumë probleme për tu zgjidhur. Individët nuk vendosin ...

Ujori

Në mbrëmje ju rigjeni energjinë. Zgjedhje jetësore që mund të jenë çifte vendimtare, të favorizuara dhe pjellore.

Peshqit

Në këtë moment ju mund të gjeni dashuritë e humbura, të humbura në mjegullën e keqkuptimit, do të jetë e mundur të keni një konfirmim të drejtpërdrejtë të veprimeve tuaja. Sot ju jeni duke rifituar vullnetin për të vepruar.

Nessun commento:

Posta un commento