lunedì 25 luglio 2022

Horoskopi i se e hënë 25 Korrik 2022

Horoskopi i se 25/07/2022

Dashi

Kjo ditë ndihmon në dashuri, veçanërisht ata që punojnë shumë ose kanë nevojë për të rikuperuar ndjenjat e vërteta, do të dëshironi të keni konfirmime në dashuri.

Demi

Në sektorin profesional ka shumë tensione dhe disa llogari që nuk shtohen, le të themi se jeni ndaluar të reflektoni. Në dashuri po merreni me ata që nuk ju tregojnë gjënë e duhur.

Binjaket

Tregimet e lindura kohët e fundit janë të rëndësishme. Për punë, figura juaj profesionale po rritet.

Gaforrja

Mos lejo që agjitacioni që ndjen brenda të bëhet shkak për të fryrë gjërat, situatat, punët, që i ke kultivuar prej vitesh. Ditë e trazuar, bëhu gati për disa përballje.

Luani

Profesioni eshtë i zënë, situata kthehet në bukuri të qëndrueshme. Historitë e lindura prej kohësh konfirmohen. Lodhje fizike, mos e teproni.

Virgjeresha

Ndonjëherë ndiheni të lodhur, edhe nëse jeni shume te forte. Ndryshimet e roleve priten në periudhën afatmesme, diçka më shumë mund të arrihet, por kini kujdes nga paratë. Shans i mirë për dashuri.

Peshorja

Polemika, nëse kishte ndonjë problem në çift, kini kujdes nga vështirësitë e mëtejshme. Transfertat e mundshme apo udhëtimet e ardhshme, gjatë këtyre orëve ndihet lodhja.

Akrepi

Dita pozitive, shëlbimi dhe dëshira për të dalë në pah. Nëse nuk ka partnerin e duhur pranë jush, duhet të pyesni veten pse jeni të ankoruar në situatat e kaluara!

Shigjetari

Dashuria mund të kthehet bindëse në gjysmën e dytë të ditës. Aktivitetet e preferuara edhe nëse ide të reja, të shkëlqyera.

Bricjapi

Nëse dëshironi të vlerësoni ndonjë projekt të rëndësishëm të punës, mendoni për këtë. Konfuzioni mund të krijojë shumë shqetësime, ka shumë gjëra për të bërë dhe ka pak kohë për të vepruar.

Ujori

Nëse tashmë keni pasur probleme me prindërit dhe fëmijët, kjo varet nga mosha ose, me vëmendjen tuaj të dashurisë, kjo eshtë një ditë tjetër e zënë, mos harroni se në fund ju jeni në krye.

Peshqit

Epo puna, merre me punë. Pasioni mund të ndihej.

Nessun commento:

Posta un commento