sabato 23 luglio 2022

Horoskopi i se e shtunë 23 Korrik 2022

Horoskopi i se 23/07/2022

Dashi

Ditë me ndikim nëse keni nevojë të kontaktoni dikë që ju intereson ose nëse keni nevojë të udhëtoni, bëni një telefonatë me dikë. Një ditë që mund të shpërblejë jo vetëm çifte e “testuara”, por edhe ata që duan të takohen sërish.

Demi

Një ditë e ndërlikuar nga pasiguria, një mbrëmje që duhet të mbahet larg nga keqkuptimet e vogla. Në dashuri, jo gjithçka eshtë e qartë.

Binjaket

Historitë e vështira duhet të harrohen dhe, ata që kanë kaluar një periudhë të vështirë, në këto ditë të fundit, të gjejnë sërish dëshirën për të dashuruar dhe gjithashtu një referencë shtesë.

Gaforrja

Një ditë në të cilën mund të vijnë lajme të mira, favorizohen kontaktet me qytete të tjera, projekte të vlefshme, dashuri të reja mund të vlejnë shumë. Pavarësisht gjithçkaje nuk ka mungesë të fitoreve personale ...

Luani

Periudha pjellore për çifte që mund dhe duan të kenë një fëmijë. Do të keni lajme të mira.

Virgjeresha

Duhet të jeni pak të kujdesshëm në lidhje me paratë, veçanërisht nëse këto ditë eshtë e nevojshme për të blerë diçka të rëndësishme; mos merrni asgjë si të mirëqenë. Perqendroni nervozizmin që eshtë i lartë këto ditë, diskutime me të afërmit ose njerëzit në shtëpi.

Peshorja

Disa shqetësime fizike do të kapërcehen. Në dashuri, mbrëmja eshtë e mbrojtur dhe zemra juaj tani eshtë shumë më e disponueshme.

Akrepi

Me partnerin tuaj mundohuni të jeni më të hapur për dialog. Krenaria eshtë një kafshë e shëmtuar, lëre mënjanë.

Shigjetari

Dëshira për të dashur, për tu përfshirë, të gjitha historitë e lindura së fundmi janë të rëndësishme. Arrin komunikim i bukur.

Bricjapi

Ju nuk keni nevojë ti jepni hapësirë emocionit të momentit sepse rreziku eshtë pikërisht ai i krijimit të bezdi. Eshtë e nevojshme që aspekti financiar të jetë nën kontroll.

Ujori

Ju po shkoni drejt zgjidhjeve të rëndësishme dhe pozitive. Ju duhet të sqaroni dashurinë dhe miqësitë. Dhe thjesht dashuria mund të sjellë surpriza të bukura!

Peshqit

Në përgjithësi eshtë një ditë interesante. Gjëja e rëndësishme eshtë të dini se keni ide fituese. Dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste.

Nessun commento:

Posta un commento