mercoledì 4 maggio 2022

Horoskopi i se e mërkurë 4 Maj 2022

Horoskopi i se 04/05/2022

Dashi

Do të merrni një lajm të mirë që do tju kënaqë, nuk përjashtohet mundësia që një rinovim i bukur ose një mundësi për tu vërejtur në punë. Ekziston një rinovim i shkëlqyeshëm që ju dëshiruat.

Demi

Një ngrirje pune ose ndryshimi solli vështirësi. Kini kujdes kur përdorni kartat e kreditit. Forca fizike eshtë e drejtë. Do të ishte më mirë të mos filloni përpjekje shumë të lodhshme.

Binjaket

Ka ditë kur nuk eshtë e lehtë të vendosësh gjithçka në rregull. Vëmendje shumë e madhe për shpenzimet, kujdesohuni për fitnesin tuaj.

Gaforrja

Rifilloni dëshirën tuaj për të bërë: eshtë shumë e rëndësishme sepse ka disa të reja dhe duhet të riktheheni në lojë. Ditë të ngarkuara për punë, për evente familjare. Sot përpiquni tu jepni hapësirë vetëm atyre që e meritojnë!

Luani

Veprojmë me besim. Bonuse hyrëse.

Virgjeresha

Shumë shpesh e sforconi partnerin tuaj me ironitë dhe frazat tuaja klasike të zgjuara, por edhe thumbuese. Ekziston një gjendje shqetësimi në jetën tuaj, duket se projektet tuaja janë ngadalësuar ...

Peshorja

Mëngjesi i nënshtrohet stresit të fortë, ju keni një rënie të lehtë trupit. Dikush ndryshon kurs në punën e tij, ata po mendojnë të menaxhojnë ekzistencën e tyre ndryshe.

Akrepi

Shumë gjëra për të bërë. Në dashuri mund të hutoheni.

Shigjetari

Në dashuri mund të bëni edhe disa premtime. Sukses i vogël personal.

Bricjapi

Rezistenca eshtë e jashtëzakonshme. Ka pasur disa ndryshime të qarta, të cilat ju ngacmojnë dhe shqetësojnë në të njëjtën kohë.

Ujori

Eshtë diçka e gabuar në punë, ka të ngjarë që dikush nuk eshtë i saktë me ju ose që disa pozicione kanë ndryshuar kohët e fundit. Konsolidimi i dashurive dhe mundësive të vazhdueshme për ata që ndihen vetëm: Ujori beqar mund të jetë i zënë!

Peshqit

Ne mund ta quajmë këtë një ditë prove, në kuptimin që nëse një marrëdhënie nuk funksionon, ka probleme dashurie apo shtëpie, e vërteta do të dalë në shesh. Kushdo që ka një rol të rëndësishëm, përgjegjësi të një peshe të caktuar i nënshtrohet stresit të madh.

Nessun commento:

Posta un commento