giovedì 5 maggio 2022

Horoskopi i se e enjte 5 Maj 2022

Horoskopi i se 05/05/2022

Dashi

Eshtë e mundur të gjesh zgjidhje që kanë të bëjnë jo vetëm me punën, por edhe me dashurinë, duhet të mbash larg ndonjë armiku. Sot kemi një situatë fituese për kontaktet.

Demi

Në punë dhe studim jeni në një pikë kthese, brenda pak javësh marrëveshjet dhe mundësitë po vijnë. Në dashuri, diçka e re mund të lindë ose të rilindë.

Binjaket

Ata që kanë mbyllur një lidhje dashurie muajt e fundit mund ta ngushëllojnë veten me pasione krejtësisht kalimtare. Në vend të mbrëmjes nervoze, të trazuar, shmangni konfliktet e panevojshme.

Gaforrja

Kohët e fundit keni eliminuar disa miqësi ose njohje të panevojshme. Në këtë moment nuk është e thjeshtë të ruash qetësinë nëse keni dikë në dashuri i cili akoma nuk ju jep atë që dëshironi.

Luani

Do të jeni të gatshëm të kërkoni zgjidhje në dashuri. Dikush në punë mund të zgjedhë të bëjë diçka më pak, ose do të duhet të rishikojë rolin e tij ...

Virgjeresha

Disa shpenzime të papritura ose duhet të bëni faturat për shtëpinë, prej kohësh keni dashur të ndryshoni por ka pengesa. Ju do të keni nevojë për para shtesë kësaj here.

Peshorja

Nëse duhet të flisni për dashurinë, sqaroni diçka që ju pëlqen, kjo duket si dita ideale. Kujdes në marrëdhëniet e punësimit, studimit dhe shpenzimeve. Më mirë të shmangni mosmarrëveshjet e panevojshme.

Akrepi

Mes sot dhe nesër mund të ngrini disa çështje të panevojshme dashurie. Puna paralajmëron përgjigje të rëndësishme. Ndryshimet në pamje...

Shigjetari

Në familje ka më shumë qetësi, por në dashuri koha eshtë e shkurtër, ndoshta duhet të merreni me diçka tjetër, me para, me çështje praktike në përgjithësi. Më të rinjtë ose më të gatshëm, ata mund të fillojnë një aktivitet të pazakontë ...

Bricjapi

Ju dëshironi të ndryshoni gjithçka, mjedisin, punën. Nëse një njeri nuk i përgjigjet kërkesave tuaja për dashuri, ju mund të zemëroheni ose të vendosni të paguani me të njëjtën monedhë ...

Ujori

Mbrojtja nga lart mund të vijë, dikush ju vëren dhe do tju ofrojë mundësinë të keni më të mirën në sferën profesionale. Ndihmojini vetes ndjenjat e reja, ditë po.

Peshqit

Merrni zënë, sot diçka mund të lëvizë. Marrëdhëniet mund të rindizen ose rilindin, kjo është arsyeja pse ju duhet të jeni më te vendosur e konkret.

Nessun commento:

Posta un commento