martedì 3 maggio 2022

Horoskopi i se e martë 3 Maj 2022

Horoskopi i se 03/05/2022

Dashi

Ju keni një dëshirë të madhe për të vepruar dhe ju mund të operoni në ambiente të ndryshme. A jeni gati të shfrytëzoni një shans në profesion? Do të vijë menjëherë në këto ditë dhe mund të jetë në lidhje me dashurinë.

Demi

Eshtë një periudhë e lodhshme për punë në kuptimin që angazhimi juaj eshtë i fortë, por propozimet mund të vijnë që të kënaqin. Eshtë një kohë e dobishme për të përjetuar ndjesi të veçanta.

Binjaket

Dite pak e rende per sa i perket trupit. Ju lutemi mos e teproni me qëndrime shumë të mbyllura.

Gaforrja

Nervozizmi përgjon gjithë kësaj dite. Unë rekomandoj relaksim, reflektim.

Luani

Ditë e shkëlqyer për kontakte dhe njohje, një Ujor mund tju japë ngarkesën. Në dashuri do të jeni argumentues, pa kompromis në punë por gjëja më e mirë eshtë që do të fitoni çdo sfidë.

Virgjeresha

Nëse një person kërkon praninë tuaj, ju nuk keni pse ta bëni atë të presë, avantazhet janë të shumta, por kini kujdes nga njerëzit që janë shumë të ndryshëm nga ju për nga kultura ose mosha, dita e stërmbushur. Në dashuri, mbërrijnë referenca të vlefshme, takime pothuajse "magjike" ...

Peshorja

Horizontet e reja po hapen përmes marrëdhënieve të reja, por kohët e fundit disa lidhje janë prishur. Pasditja sjell pozitivitet.

Akrepi

Eshtë një ditë e përgjithshme nervoze, ju jeni pak të lodhur ose ndoshta edhe një viktimë e një sëmundjeje të lehtë. Krah në punë dhe jo per fajin e juaj.

Shigjetari

Çështja e parave mund të jetë në qendër të vëmendjes tuaj. Aspekt i shkëlqyeshëm praktik, mundësi të mira për të ardhmen.

Bricjapi

Ju nuk dukeni të qetë, edhe në dashuri mund të ketë hutime, ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme por ky eshtë pikërisht problemi. Jeni në polemika me njerëz, veprimet e të cilëve nuk i miratoni; nëse ka pasur një mbyllje pune dhe ju duhet të realizoni projekte të reja, mos u shqetësoni nëse gjithçka eshtë në heshtje tani për tani.

Ujori

Menaxho paratë me mençuri. Dashuria është në një udhëkryq dhe nuk dini se çfarë të bëni: ndiqni instinktin e zemrës tuaj.

Peshqit

Një ditë e rëndësishme, sidomos për sa i përket marrëveshjes që keni me të tjerët, dashurinë që mund ta gjeni në një gjendje jashtëzakonisht interesante. Ju gjithashtu mund të vendosni të hedhni në peshqir nëse kjo ju pëlqen, por shpresoj që jo. Situatë e mirë për ata që kërkojnë pëlqime, lehtësira ...

Nessun commento:

Posta un commento