lunedì 2 maggio 2022

Horoskopi i se e hënë 2 Maj 2022

Horoskopi i se 02/05/2022

Dashi

Askush nuk ju pengon në këtë ditë. Për çifte e qëndrueshme që vijnë fëmijë ose një shtëpi të re; aktivitete të reja shpërblehen veçanërisht nëse jeni duke kërkuar konsensus.

Demi

Xhelozi, frika e nëndheshme, në dashuri njëfarë hutimi. Momenti i mungesës së qetësisë në vendin e punës ose në çështje të një natyre praktike, diskutime për një shtëpi ...

Binjaket

Ata që jetojnë në çifte dhe janë shpërngulur së fundmi ose kanë pasur shpenzime do të mund të llogarisin në një rikuperim të mirë. Sot, ju mund të rikuperoni duke planifikuar një udhëtim të këndshëm!

Gaforrja

Ka disa dyshime të vogla që mund të shqetësojnë edhe punën. Ditë e lodhshme, vonesa.

Luani

Tani mund të rishikoni projektet dhe të zgjeroni horizontet. Fuqia fizike sot eshtë pak më pak.

Virgjeresha

Puna lulëzon së bashku me dëshirën tuaj për të dashur. Mos u ndjeni fajtor për atë që lini pas, duhet të përqendroheni në mundësi të reja.

Peshorja

Kjo eshtë një periudhë e rëndësishme për ata që duan të jetojnë në dashuri, të cilët duan të kthehen në një nivel sentimental edhe pas një ndarjeje. Në këtë periudhë do të dëshironit të ndryshoni gjithçka, vetëm se nuk eshtë i përshtatshëm të merrni rreziqe, kërkon durim në punë.

Akrepi

Eshtë e mundur që këto ditë të jeni pak të shqetësuar për çështje praktike. Kushtojini vëmendje gjendjes fizike dhe ushqimit sepse stresi eshtë shumë i lartë. Ndihmoni veten me mendime pozitive. Planifikoni një udhëtim për ditët e ardhshme të lira.

Shigjetari

Nëse keni të bëni me Akrepin dhe Bricjapin, tre javët e fundit kanë qenë shumë të ngarkuara. Mos shtyni asnjë kërkesë.

Bricjapi

Sot do ta gjeni veten duke debatuar me dikë që e di se ai ka shum gabim. Në nivelin ekonomik dhe familjar ka shumë përgjegjësi dhe çdo vendim eshtë i pa këshillueshëm ...

Ujori

Disa goditje burokratike do të kapërcehen, por ju duhet të konsultoheni me një avokat, një ekspert, mos beni vetem. Palestra eshtë e mirë.

Peshqit

Ditë e bukur, krijimtaria eshtë pika e fortë, projektet kanë të bëjnë me çifte që e duan njëri tjetrin. Mirëmëngjes, si dhe kontakte me një njeri të Virgjëreshës.

Nessun commento:

Posta un commento