venerdì 6 maggio 2022

Horoskopi i se e premte 6 Maj 2022

Horoskopi i se 06/05/2022

Dashi

Mund të mbështeteni në takimet. Eshtë e mundur të imponohet!

Demi

Ditë shumë interesante dhe shumë e mirë për kontakte ndërpersonale. Nëse jeni duke kërkuar një dashuri të re, do të keni kënaqësi të madhe!

Binjaket

Ajo që ju shqetëson dhe ju bën të ndjeheni të çuditshëm eshtë se për ca kohë gjithçka që vendosni të bëni nuk eshtë zgjidhur menjëherë. Ka të ngjarë që një njeri nga e kaluara të kthehet ose të keni mundësinë të shihni dikë që ju bëri të dashuroheni përsëri!

Gaforrja

Sot duhet të keni kujdes që të mos gjendeni në ndonjë takim të lodhshëm, të përpiqeni të bëni vetëm gjërat që ju pëlqejnë. Pikëpyetje për atë që ka të bëjë me jetën emocionale.

Luani

Të preferuarit janë të dashuruarit dhe të rinjtë që përballen me zgjedhje të rëndësishme. Kontrolloni shëndetin tuaj, shmangni stresin!

Virgjeresha

Dikush mori kohë për të vendosur nëse do të vazhdonte apo jo një histori dashurie. Preferohen ata që punojnë në thirrje, rimbursime ose konfirmime.

Peshorja

Ju do të jeni në gjendje të menaxhoni më mirë gjithçka me përqendrim të shkëlqyeshëm. Filloni me projekte të reja!

Akrepi

Periudha e kthimit të shpagimit, ne flasim për një kohë kur idetë tuaja më të rëndësishme fitojnë, ndryshimet ose mbylljet e ndërmarrjes. Një takim i veçantë mund të vijë për beqarët.

Shigjetari

Shpenzime për diçka që nuk ia vlen. Udhëtime për të planifikuar.

Bricjapi

Sot mund të bëni marrëveshje të mira edhe në punë. Partneri ju gjen më të shkëputur kohët e fundit!

Ujori

Shumë kundërshtime planetare dhe ju ndjeheni ju kundër botës. Shumë probleme mund të shmangen, por vetëm nëse do të dëshironi.

Peshqit

Kjo ditë eshtë e vlefshme për punën dhe veçanërisht për marrëdhëniet ndërpersonale; në dashuri le të shkojë në fjalët më të mira, në pasionin më të ngrohtë! Kini kujdes kur investoni ose lëvizni para, kërkon shumë kujdes!

Nessun commento:

Posta un commento