mercoledì 30 marzo 2022

Horoskopi i se e mërkurë 30 Mars 2022

Horoskopi i se 30/03/2022

Dashi

Një horoskop më i vlefshëm për aventurat dhe takimet sezonale sesa për premtimet e dashurisë së përjetshme. Ju duhet të merrni këshillën e dikujt më të vjetër se ju. Dhe gjithmonë pak vëmendje ndaj parave nuk lëndon kurrë ...

Demi

Puna zgjohet, njerëzit që kanë ndryshuar biznesin e tyre ose kanë bërë një zgjedhje të rëndësishme gjatë dy muajve të fundit, tani e dinë se në cilën rrugë të shkojnë.

Binjaket

Edhe një herë yjet ju bëjnë thirrje që të flisni me kujdes. Në dashuri po merrni kohë, përkundrazi eshtë koha ti besoni intuitës suaj. Shmangni angazhimet që tashmë janë të mërzitshme.

Gaforrja

Në fushën e punës jo të gjithë janë në anën tuaj dhe për këtë arsye ju shkoni në punë në mëngjes pak i qetë, në dashuri ju duhet durim. Buzëqeshja ia vlen ar!

Luani

Erdhi koha për të bërë të ndjeheni, ju jeni të besueshëm, konkret dhe të vendosur. Kjo eshtë koha e duhur për tu përpjekur të rikuperoni qetësinë nga pikëpamja emocionale.

Virgjeresha

Shumë tension mbi ju. Aktivitete me kohë të pjesshme, nuk mund të mendoni për ngjarje të mëdha, të paktën tani për tani, mund të lundroni me sy.

Peshorja

Kapërceni lehtë tensionet. Shikoni përpara dhe pranoni një ftesë me njerëz të rinj, mundësi në rrugën për të rifilluar biznesin.

Akrepi

Mosmarrëveshjet me anëtarët e familjes mund të zgjidhen gjatë këtyre ditëve. Yjet favorizojnë një takim që mund tju shqetësojë zemrën. Dhe, nëse dyshoni mes dy historive, ia vlen ti përmendni ato.

Shigjetari

Ju duhet të planifikoni një fundjavë të këndshme tani dhe të merrni një konfirmim pikërisht rreth asaj date. Nuk duhet të bartni tensione në punë sentimentale, agjitacion.

Bricjapi

Ekziston nevoja për të gjetur më shumë hapësirë për veprim edhe për projektet tuaja; punë që përfshijnë udhëtime ose udhëtime që duhen planifikuar, lodhje në mbrëmje, vështirësi për të fjetur.

Ujori

Shtyrja e takimeve të rëndësishme deri nesër nuk eshtë e gabuar. Tradhtia nuk paguan, por një pabesi e supozuar ose e vërtetë përfaqësonte mjetin për të zgjuar një marrëdhënie tashmë të rraskapitur...

Peshqit

Iftet më të qëndrueshëm mund të argumentojnë gjatë kësaj periudhe, ju po kërkoni soliditet, rehati por dikush duket se nuk e dallon atë. E gjitha duket kaq e vështirë, por një lajm i mirë së shpejti do tju japë lehtësim të madh ...

Nessun commento:

Posta un commento