giovedì 31 marzo 2022

Horoskopi i se e enjte 31 Mars 2022

Horoskopi i se 31/03/2022

Dashi

Ka diçka më shumë sesa në muajt e kaluar. Puna ju përthith shumë, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Demi

Ditë lufte në punë, keni të bëni me njerëz që nuk i toleroni, por që tani për tani duhet të merrni pjesë, stomak delikat. Jini të qartë me veten tuaj, mos mendoni shumë në dashuri, flisni nga zemra.

Binjaket

Eshtë koha për të bërë zgjedhje që kanë rëndësi, një ditë vendimtare për marrëveshje, kontrata apo takime. Ju eshtë dashur të keni para, një rimbursim, por duket sikur dikush nuk ka qenë i drejtë për ju. Lërini ndjenjat negative, mbrëmja flet për një dashuri të re!

Gaforrja

Kjo ditë fillon në një mënyrë interesante. Negociatat dhe marrëveshjet e preferuara, përfundojnë atë që eshtë e mundur deri në mbrëmje.

Luani

Nëse një gjendje nuk shkon e panevojshme për të nderprehur, më mirë prerë atë shkurt. Kushdo që ka një kompani duhet të bëjë disa shkurtime.

Virgjeresha

Udhëtimi dhe zhvendosja janë të favorizuara. Nëse keni qenë vetëm për disa kohë tani, kërkoni për takime të reja të favorshme.

Peshorja

Eshtë koha për tu dëgjuar, keni pasur një situatë intriguese, por më pas dikush nuk e gjeti ose nuk e meritoi atë që priste. Lodhje në këmbë, edhe trupi...

Akrepi

Për projekte të çifteve të lidhura ngushtë për shtëpinë, për fëmijët. Në problemet që do të fitoni në fund.

Shigjetari

Rikuperimi i aftësisë fizike. Merrni punë, veçanërisht nëse njihni dikë që mund tju ndihmojë të bëni një projekt.

Bricjapi

Përgjigjet nuk do të vijnë menjëherë. Ju keni një vello pasigurie që eshtë vetëm rezultat i tekave ose dëshirës për ndryshim.

Ujori

Mos merrni vendime të nxituara por flisni, dëgjoni, merreni me punë. Shërim i mirë në punë, por jo në dashuri...

Peshqit

Bëni kujdes në punë sepse këto ditë nuk keni njerëz të besueshëm. Kjo ditë mund të jetë konfliktuale, nëse ka dikush që dëshiron të kujdeset se çfarë të bëjë, bëhu i durueshëm!

Nessun commento:

Posta un commento