martedì 8 marzo 2022

Horoskopi i se e martë 8 Mars 2022

Horoskopi i se 08/03/2022

Dashi

Ditë që duhet menaxhuar me shumë vëmendje, kontakte me avokatë apo ekspertë për të zgjidhur një problem të kaluar. Ju keni një situatë ku ju këshilloj të merrni kohën tuaj përndryshe rrezikoni të vonoheni.

Demi

Situata e përgjithshme eshtë e favorshme, por kjo ditë duket paksa dembel. Nëse ka pasur përleshje ka një shans për të fituar një sfidë ...

Binjaket

Për ata që kanë një aktivitet artistik mund të shfaqen mundësi të mrekullueshme, dashuria jep emocione, për çifte plane të forta për një fëmijë, për një shtëpi.

Gaforrja

Dita në anën tuaj; keni shumë energji dhe shumë ide të mira. Epo studimi. Më pak probleme në dashuri, duke rritur pasionin.

Luani

Eshtë një periudhë në të cilën në fushën e punës mund të ketë njëfarë sigurie, varet nga rrethanat, por disa kërkesa do të plotësohen. Në dashuri ka nga ata që duhet të rindërtojnë një mirëkuptim dhe nga ata që vijnë nga një ndarje. Dyshimet.

Virgjeresha

Kjo periudhë mund të jetë bartëse e emocioneve dhe suksesit, varet nga ju. Gjallëri e madhe në jetën tuaj. Nëse dashuria shpërblen, eshtë gjithashtu e vërtetë që një problem pune ose parash mbetet i hapur.

Peshorja

Rezervat e ditëve të fundit bien dhe nëse në punë keni një projekt të ri do të merrni shumë. Gjeni një njeri të denjë për vëmendjen tuaj.

Akrepi

Sot ju gjej të kënaqur. Mundësi sepse ishit ju që kërkoni horizonte të reja dhe mundësi për rritje në punë. Dashuria në shërim.

Shigjetari

Për dashurinë, kjo nuk eshtë dita më e mirë edhe në marrëdhëniet e sapolindura. Problemi nuk është ju, por njerëzit që përpiqeni të bllokoni projektet tuaja, kur vendosni diçka në kokën tuaj është e vështirë të ndryshoni mendje ...

Bricjapi

Jo sa duhet ti kushtoni hapësirë dashurisë sepse jeni shumë të zënë me punë ose çështje personale. Nëse keni ndërmend të kërkoni të drejtat tuaja, eshtë e përshtatshme të flisni ...

Ujori

Disa gabime në punë, por nuk keni pse të shqetësoheni për këtë. Ata që kanë tradhtuar kohët e fundit ose kanë përjetuar momente të vështira në dashuri, tani duhet të përpiqen të rimarrin qetësinë e brendshme. Shqetësimet për tu harruar.

Peshqit

Nëse ju duhet të përballeni me disa fjalime të rëndësishme, ndoshta eshtë më mirë të lëvizni sot. Dashuria në shërim dhe emocionet e mëdha në pikëpamje të së ardhmes, mos u merrni me ankthet e panevojshme.

Nessun commento:

Posta un commento