lunedì 7 marzo 2022

Horoskopi i se e hënë 7 Mars 2022

Horoskopi i se 07/03/2022

Dashi

Një trazirë e veçantë eshtë në jetën tuaj. Mund të gjenden kompromise ose lehtësira.

Demi

Tashmë këtë mbrëmje ka mundësi të shërohen keqkuptimet e vogla apo të mëdha të lindura në dashuri apo në familje gjatë javëve të fundit. Pikërisht në këtë ditë mund të merrni një konfirmim të vogël dhe, gjithsesi, gjithçka që dëshironi të thoni flisni menjëherë.

Binjaket

Ju do të jetoni të mëdha dhe unë me të vërtetë mendoj se mund ta përballoni atë tani. Për ndjenjat, kjo eshtë një kohë e veçantë dhe çifte që e duan njëri tjetrin mund të mendojnë për të pasur një fëmijë.

Gaforrja

Eshtë e mundur që sot të mund të kryeni disa projekte. Në dashuri ju jeni simpatik, ditë pozitive e përgjithshme.

Luani

Tregohuni të kujdesshëm ndaj propozimeve dhe personave që do të takoni sot, dikush dëshiron tju bindë për diçka që nuk eshtë e vërtetë. Kjo eshtë një kohë kur ju mund të merrni vendime rrënjësore. Mos e lini të sigurtin për të pasigurtin.

Virgjeresha

Nëse një dashuri nuk shkon mirë, tani flisni qartë, por eshtë e vërtetë që mund të bëni njohje të reja. Kontaktet e preferuara dhe udhëtimi në qytete të tjera. Me disa të afërm duhet të zgjidhni disa çështje familjare.

Peshorja

Zemra juaj ka nevojë për lajme. Marrëveshjet që do të rishikohen.

Akrepi

Miqësitë e reja mund të bëhen diçka e rëndësishme. Kënaqësi të mëdha.

Shigjetari

Më duket se midis sot dhe nesër shumë gjëra mund të vihen në lojë në favorin tuaj. Kujdese për çdo lloj marrëdhënie ndërnjerëzore edhe këto ditë.

Bricjapi

Ndonjëherë eshtë e mençur ta shtyni atë që duhet të bëni sot për nesër. Në dashuri jini më tolerantë!

Ujori

Ditë e bukur, veçanërisht në mëngjes, planifikoj arratisje me të dashurin tuaj, udhëtime jashtë. Njoftime.

Peshqit

Rritni vrullin e pasionit: sot keni një energji të mirë. Ju nuk e dini se kujt ti besoni kohët e fundit!

Nessun commento:

Posta un commento