mercoledì 9 marzo 2022

Horoskopi i se e mërkurë 9 Mars 2022

Horoskopi i se 09/03/2022

Dashi

Në fazën e punës së pauzës, ju gjithashtu mund të merrni një moment për të ndaluar dhe reflektuar për atë që eshtë e drejtë për të bërë. Pak sens i përbashkët do të ndihmojë në shmangien e një problemi me paratë.

Demi

Ju ktheheni përsëri si fitues, nëse keni bërë një zgjedhje drastike në të kaluarën, mund të mendoni përsëri. Ka shumë mundësi që ju të filloni nga e para për një projekt.

Binjaket

Disa nga projektet tuaja dhe disa nga iniciativat tuaja të nisura në të kaluarën kanë qenë paksa shumë të lodhshme. Stabiliteti kthehet në punë, por në dashuri jeni në hije.

Gaforrja

Studim i mirë dhe aktivitet praktik. Takime të reja të këndshme.

Luani

Ditë interesante, kontakte të mira, të vështira për të mos përjetuar ndryshime rrënjësore, sepse ato janë aq të dëshiruara. Sharmi juaj ju lejon të arrini shumë.

Virgjeresha

Ditë e vlefshme, dashuria në shërim. Emocione pozitive sot, por mund të kaloni disa momente konfuze.

Peshorja

Tensioni nervor eshtë mjaft i lartë. Nëse diskutimet dhe tensionet janë zvarritur në familje për disa kohë tani, ka ardhur koha për të sqaruar gjithçka që eshtë e gabuar ... Dashuria në shërim të lehtë.

Akrepi

Në këtë moment të veçantë ju drejtoheni nga një situatë e mirë që mund të ndihmojë gjithashtu për të kapërcyer polemikat dhe pengesat në punë. Eshtë e rëndësishme të qëndroni të qetë në marrëdhëniet me anëtarët e familjes.

Shigjetari

Kjo eshtë një kohë e rëndësishme për dashurinë, kërkoni njerëz që ju përgjigjen interesat tuaja dhe nuk sfidojnë të pamundurën. Duhet mbajtur mend se kjo është një periudhë që mund të lejojë të balancojë llogaritë e vjetra të papaguara.

Bricjapi

Situata pozitive në tregti. Emocione të forta në dashuri ...

Ujori

Nervozizmi juaj derdhet në shtëpi. Ka pengesa për të kapërcyer, veçanërisht ato ekonomike.

Peshqit

Moment i forcës, ditët më të mira do të kthehen. Me disa të afërm duhet të zgjidhni disa çështje familjare.

Nessun commento:

Posta un commento