lunedì 28 marzo 2022

Horoskopi i se e hënë 28 Mars 2022

Horoskopi i se 28/03/2022

Dashi

Mos u përfshini në beteja të padobishme, nuk keni pse të humbni kohë duke u përpjekur të rikuperoni situata ose histori të pamundura; zgjedhje të mëdha, emocione që vijnë.

Demi

Koha e duhur për të zgjeruar kontaktet tuaja të biznesit, mund tju duhet të ndryshoni rolin ose strategjinë. Ju mund të merrni disa lajme të mira në tre ditët e ardhshme.

Binjaket

Nëse dikush nuk ju ka respektuar ose mendoni se duhet të ngrini zërin tuaj sot, nuk do të hezitoni të flisni. Ne mund ta quajmë atë një ditë reflektimi ...

Gaforrja

Ditë më pak e lodhshme, më e lehtë. Lajm i mirë që vjen: do të keni mundësi të merrni shumë. Punë të reja në pamje. Dashuri e qëndrueshme por sonte mund të jeni pa vemendje.

Luani

Kush e di sa herë në jetë keni menduar se eshtë më mirë të jesh vetëm sesa të shoqërohesh keq. Ju duhet të jeni më të përshtatshëm për një Gaforre ose një Bricjap.

Virgjeresha

Sot do të ndiheni nervoz, pa përfundim. Kushtojini vëmendje shpenzimeve, ka edhe nga ata që vendosin të shesin diçka ose të ndryshojnë strategji në punë për të shmangur humbjet e mëtejshme. Qetësohuni me një njeri Dashi...

Peshorja

Eshtë e mundur të parashikoni një periudhë dështimesh apo edhe emocione të reja. Një takim i papritur mund të gjenerojë emocione të forta. Zgjedhje të shkurtra pune.

Akrepi

Një ditë interesante dhe produktive; dëshira për të dalë, për të bërë gjëra të rëndësishme. Një njohje e re mund të ndryshojë disa nga siguritë tuaja. Ju duhet të merrni ndihmë për të përfunduar një projekt, nuk eshtë e lehtë të bëni gjithçka.

Shigjetari

Më duket se kjo ditë lë për të dëshiruar. Dita nuk them kritike por te pakten mendime te dyta.

Bricjapi

Nëse jetoni një marrëdhënie të qëndrueshme, mos u tërhiqni në vetvete dhe jepini më shumë disponueshmëri partnerit. Ditë e përgjithshme interesante, përpiquni të luftoni pa pakësimin!

Ujori

Pavarësisht nga disa borxhe ose probleme fizike që lidhen me të kaluarën, e ardhmja eshtë në anën tuaj. Favorizohen edhe marrëveshjet dhe udhëtimet.

Peshqit

Ju jeni krijues në biznes dhe bashkëpunime. Një mbrëmje interesante në dashuri, për disa kohë tani keni një vetëdije të re për veten tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento