domenica 27 marzo 2022

Horoskopi i se e diel 27 Mars 2022

Horoskopi i se 27/03/2022

Dashi

Eshtë e mundshme që, sot, ju ndiheni pak më të dobët, se ka një farë tensioni. Në dashuri ka një ngadalësim, një dëshirë për të udhëtuar, për të lëvizur në shtëpi.

Demi

Në këtë ditë do të pyesni veten se si po përparon një çështje në pritje. Mos u tregoni argumentues në dashuri.

Binjaket

Ditë me forcë të madhe dhe mbi të gjitha kjo eshtë koha e duhur për të pohuar veten. Periudhë pjellore për ata që mund dhe duan një fëmijë.

Gaforrja

Ka nga ata që kërkojnë një shtëpi, duan të ndryshojnë mjedisin e tyre ose duhet ta bëjnë këtë, nevojat e tyre personale apo familjare po ndryshojnë. Në dashuri ju mund të fitoni një luftë, por një njeri ka qenë duke mohuar disa nga siguritë tuaja për disa kohë ...

Luani

Ditë për tu vlerësuar pozitivisht, veçanërisht nëse duhet të bëni një kërkesë ose të sillni një ide. Në dashuri, jini më pak të vrullshëm: seksualiteti që kthehet intensiv, i kënaqshëm.

Virgjeresha

Një ngjarje e papritur dhe do të shpenzoni më shumë para. Dashuria ka nevojë për më shumë spontanitet. Jo çdo gjë eshtë llogaritje, në marrëdhënie zemra numëron më shumë se koka...

Peshorja

Kjo situatë eshtë shumë e çuditshme për ndjenjat. Shmangni debatet me Demin ose Virgjëreshën.

Akrepi

Nëse nuk ka dashuri, kjo do të thotë që keni frikë të vendosni veten në linjë. Eshtë një periudhë e kontakteve të dobishme, diskutimeve me vëllezërit e motrat ose të afërmit për çështje parash.

Shigjetari

Ditë e mirë për tu dashuruar ose thjesht për të rikuperuar dashurinë e humbur. Ju do të përballeni me një projekt shumë sfidues. Ambicia e shpërblyer dhe reagimi që mund të vijë nga jeta e përditshme.

Bricjapi

Ose nuk mund të gjesh dashurinë ose këto ditë askush nuk mund tju japë paqe mendore. Shtyjeni çdo takim...

Ujori

Dita e trazuar. Kohët e fundit keni shpenzuar shumë para për gjëra parëndësishme!

Peshqit

Ditë e rëndësishme. Nëse jeni të freskët nga një ndarje, eshtë e mundur të takoni një flakë të re ...

Nessun commento:

Posta un commento