lunedì 14 marzo 2022

Horoskopi i se e hënë 14 Mars 2022

Horoskopi i se 14/03/2022

Dashi

Sot keni njëfarë pasigurie. Dashuria pak e shqyer ...

Demi

Sot ju merr një ndjenjë e çuditshme, sikur asgjë nuk ishte në rregull, sikur të ndiheshit jashtë kësaj bote. Kthesat e papritura në dashuri. Këshilla ligjore për të zgjidhur një problem, kontrata, akte dhe dokumente të vonuara, ju dukeni goxha i lodhur.

Binjaket

Në dashuri, ju i nxisni ujërat dhe atëherë nuk dini si ti qetësoni, kini kujdes nëse ka dy histori në rrugën e duhur, mbani qetësinë. Diplomacia e nevojshme në marrëdhëniet brenda vendit, sidomos sonte ju dukeni mjaft i zhytur në mendime; ju flisni shumë për punën.

Gaforrja

Në punë së shpejti do të keni konfirmime, nis të preferuarat e reja. Divergjencat në dashuri nëse ka një projekt të përbashkët për tu realizuar. Kujdes dhe largpamësi maksimale me paratë.

Luani

Nuk eshtë e mundur dhe nuk eshtë e lehtë të shoqërohesh me të gjithë në punë, por në dashuri ata që e ofrojnë veten për fatin mund të kenë surpriza të bukura. Një ditë ideale për të reflektuar dhe kuptuar se ku doni të shkoni dhe, nëse keni bërë më shumë për të tjerët sesa për veten tuaj, tani eshtë koha për të ndryshuar.

Virgjeresha

Kjo ditë fillon në heshtje, mbase sepse edhe ju ndiheni veçanërisht të lodhur dhe nervoz. Dashuria në shërim ...

Peshorja

Besdi gjatë kësaj dite; përpiquni të mos krijoni probleme në familje ose në punë, duhet të jemi të kujdesshëm dhe të shmangim çdo lloj polemike të padobishme.

Akrepi

Jeni duke pritur që një problem të zgjidhet, diçka ka ndryshuar në vendin e punës ose referencat rreth tij kanë ndryshuar. Jini më diplomatik, veçanërisht ndaj partnerit që preket shume!

Shigjetari

Rënie e lehtë nga pikëpamja fizike, por më shumë se gjithçka tjetër ka një pakënaqësi të caktuar në lidhje me punën. Një mundësi e re duhet të merret parasysh gjatë këtyre ditëve, emocionet në progres.

Bricjapi

Dita e rikuperimit. Takime të reja për të mos u nënvlerësuar, emocione në shërim të madh!

Ujori

Sot diçka nuk eshtë në rregull, vonesa të mundshme. Dashuria me disa dyshime, shumë iniciativa ose probleme pune për tu zgjidhur, dashuria paguan çmimin.

Peshqit

Ndonjëherë keni nevojë për konfirmim, ju merrni një mendim shumë pak. Mundësitë e rritjes që nuk duhet të bllokohen!

Nessun commento:

Posta un commento