domenica 13 marzo 2022

Horoskopi i se e diel 13 Mars 2022

Horoskopi i se 13/03/2022

Dashi

Dashuritë e lindura në javët e fundit nuk duhet të harrohen. I vetmi rrezik nga i cili eshtë mirë të kesh kujdes, mbetet një përafrim i caktuar që mund të shtrembërojë shikimin tënd të realitetit.

Demi

Ndiheni sikur jeni mbyllur në një kafaz të artë. Në dashuri duhet të bësh një zgjedhje, dikush nuk ishte i sinqertë!

Binjaket

Një ditë aktive, ju po hidhni një të kaluar që nuk ju intereson më. Vazhdoni, edhe nëse mendoni se eshtë në rregull të mbyllni diçka ose të ndryshoni kurs.

Gaforrja

Ndiheni të lodhur dhe të dobët. Shërimi së shpejti, edhe nëse keni ndërmend të sqaroni zemrën tuaj, kthehuni përsëri në flakë.

Luani

Në dashuri nuk jeni i bindur, tensionet dhe xhelozitë, dyshimet tashmë kanë lindur për disa ditë; periudha mbetet e mirë sepse megjithatë ju vendosni, brenda ose jashtë! Shmangni pranimin e kushtëzimit nga ata që duket se nuk ju kuptojnë. Miqësitë sjellin lajme të mira dhe do të jetë e mundur të përfundoni një biznes të mirë, mundësitë për të ardhur.

Virgjeresha

Në dashuri jeni pre e pasigurive. Ja një ditë tjetër për ta marrë me një kokërr kripë, mos u lodhni shumë.

Peshorja

Koha e revanshit ka ardhur, gjërat që bëni sot mund tju japin shumë kënaqësi. Kjo ditë arrin të japë emocione.

Akrepi

Fusha praktike kërkon durim dhe ekuilibër. Mos e përjashtoni marrëveshjen me të kaluarën, kini kujdes nga një ish ...

Shigjetari

Ju do të jeni në gjendje të zbuloni mjedise, njerëz, situata të pazakonta dhe intriguese. Në dashuri, duke kërkuar dhurata, ju doni të merrni diçka më shumë. Rezultatet nuk janë të dukshme të paktën për momentin!

Bricjapi

Ju keni më të mirën në biznes. Në përgjithësi situata pozitive, ju duhet të rikuperoni energjinë fizike.

Ujori

Tension, krizë dhe përplasje vendimtare, Ujori thuhet se eshtë një lloj mjaft "elektrik". Herë pas here ju duhet të ndryshoni, jetën e zakonshme, të zakonshme të lodhur!

Peshqit

Nuk keni kohë për të humbur, përgatiteni revanshin tuaj personal tani. Në dashuri duhet të keni kujdes për të shmangur marrëdhëniet e paqarta.

Nessun commento:

Posta un commento