martedì 15 marzo 2022

Horoskopi i se e martë 15 Mars 2022

Horoskopi i se 15/03/2022

Dashi

Eshtë koha e duhur për të treguar se çfarë vleni në vendin e punës dhe më gjerë. Eshtë gjithashtu një kohë shumë interesante për të provuar të rimarrësh dashurinë.

Demi

Nuk eshtë e lehtë të mbash nerva me partnerët, bashkëpunëtorët. Nuk jeni në dispozicion për ndërmjetësim sot!

Binjaket

Dita më duket më e këndshme sidomos për ata që kanë mundësi të fiken dhe të udhëtojnë. Ju jeni e ëmbël me partnerin tuaj, dëgjoni mesazhet e atyre që ju rrethojnë.

Gaforrja

Ndryshime të mëdha në marrëdhëniet tuaja miqësie, tani eshtë koha e duhur për të propozuar. Ju jeni gati të bëni hapa të mëdha edhe nëse nga pikëpamja ekonomike mbizotërojnë pesha dhe qetësia.

Luani

Nuk mendoj se po kalon një kohë të thjeshtë, duhet të luftosh vazhdimisht kundër një mjedisi që nuk të vlerëson apo ka probleme të veçanta në shtëpi. Ditë e mirë për takime, nëse i dëshironi...

Virgjeresha

Një ditë e bukur në funksion të një periudhe që mund të lehtësojë vuajtjet e dashurisë, e cila mund të bëjë që shumë të lindur të jetojnë secilën histori me më shumë pasion. Mundësi të reja në punë nëse jeni një profesionist i pavarur. Udhëtime paqësore.

Peshorja

Sot do të ndiheni më të fortë se zakonisht, vendosmëria nuk mungon. Ju mendoni për punën ose si ta përmirësoni atë, rezultate të dobëta, por jo faji juaj.

Akrepi

Ditë e rëndësishme, ka ardhur koha për të dëgjuar veten dhe gjithashtu për të deklaruar dashurinë tuaj, nëse eshtë e përshtatshme. Komunikimi juaj nuk eshtë në gjendjen më të mirë, ndërsa tashmë nga kjo mbrëmje gjërat janë përsëri pozitive.

Shigjetari

Ju keni qenë duke punuar shumë gjatë muajve të fundit, por dikush nuk e kuptoj se çfarë vleni. Ndryshime të mëdha për ata që janë në dashuri; ju gjithashtu mund të bëni zgjedhje për jetën, të reagoni ndaj një sëmundje.

Bricjapi

Ditë interesante për gjithçka, situata eshtë më pak e rëndë se disa javë më parë. Ju i pyesni të tjerët shumë ose mbase thjesht dëshironi pak respekt, se puna juaj vlerësohet më shumë.

Ujori

Në dashuri jeni më të qetë. Unë punoj në rregull, por ju jeni të lodhur.

Peshqit

Keni pasur ditë të rënda, ka pasur një debat, një vonesë, një problem dhe që atëherë nuk keni mundur të pushoni lehtë, përpiquni të relaksoheni. Këshilla nuk eshtë të bëni zgjedhje të nxituara. Sot ai eshtë i vëmendshëm në fushën e punës dhe disa mendime kanë të bëjnë me familjen ...

Nessun commento:

Posta un commento