sabato 26 marzo 2022

Horoskopi i se e shtunë 26 Mars 2022

Horoskopi i se 26/03/2022

Dashi

Dashuria mund të bëhet përsëri bindëse por, mbi të gjitha, nëse çifti eshtë oksiduar për disa kohë, ne duhet të planifikojmë diçka argëtuese. Ju keni rifituar guximin dhe vullnetin për veprim.

Demi

Iftet e forta zgjidhin probleme sipërfaqësore. Ditë e hutuar por interesante.

Binjaket

Ju jeni i vrullshëm, kohët e fundit ka ndodhur shumë shpesh për të argumentuar. Lodhja ka të ngjarë të marrë përsipër.

Gaforrja

Të ndjehesh paksa i trazuar, nervoz eshtë pothuajse normale. Shpesh eshtë e kaluara që ju rëndon, nuk ka asnjë mjedis "të njohur" përreth.

Luani

Kjo ditë do të testojë durimin tuaj. Dashuria në pak ditë do të kthehet të jesh protagoniste në jetën tënde, por të paktën tani për tani ka distanca ...

Virgjeresha

Prej disa kohësh, pothuajse asgjë nuk ju duket mirë, duhet ta pranoni se jeni me të vërtetë duke tepruar duke dashur te ndani flokun në katër! Ditë e qetë. Kanë kaluar shumë kohë që kur keni ndaluar mbajtjen e gjërave brenda, tani nëse ka vështirësi i ekspozoni ato. Kohët e fundit keni zhvendosur partnerin tuaj me këtë mënyrë të qartë.

Peshorja

Momente të forta dhe vendime të rëndësishme janë duke pritur për ju, dita në tërësi eshtë e favorshme. Mundohuni të përjetoni emocione të reja, mos u ndalni tani!

Akrepi

Suksesi në marrëdhëniet emocionale, historitë që lindin në këtë periudhë mund të zgjasin shumë. Zgjidhje gjatë rrugës nëse keni hasur ndonjë problem.

Shigjetari

Pra, shumë gjëra për të bërë, stresi. Për fat të mirë, eshtë një situatë e sëmundjes së përkohshme.

Bricjapi

Shtyni çdo situatë që mund të çojë në stres. Lexoni shumë mirë klauzolat dhe mos u kënaqni me premtimet, sepse sa më shumë të vazhdojmë me kohë, aq më shumë mund të rritet padurimi juaj!

Ujori

Jeni si një kalë gare, sot do të arrini të kapërceni çdo pengesë por nuk keni pse tu jepni hapësirë njerëzve që përpiqen në çdo mënyrë tju bëjnë të humbni durimin, preferoni relaksimin.

Peshqit

Mundohuni të mos e teproni me agjitacion, ankth, duhet të besoni në aftësitë tuaja. Ata që janë ndarë kohët e fundit ka të ngjarë të përjetojnë mendime të dyta të vazhdueshme, edhe çifte e forta janë në dyshim.

Nessun commento:

Posta un commento