sabato 5 febbraio 2022

Horoskopi i se e shtunë 5 Shkurt 2022

Horoskopi i se 05/02/2022

Dashi

Entuziazmi po vjen. Nëse jeni vetëm, shikoni përreth, sepse veçanërisht në mjedise të reja do të jetë e mundur të gjeni një njeri të këndshëm dhe intrigues ...

Demi

Një periudhë e konfliktit të madh eshtë duke u zhvilluar. Në këto kushte do të jetë mirë të mos i vendosni shumë pengesa dashurisë, nervozizmi në përgjumje.

Binjaket

Vetëm për disa ditë duhet të qëndroni të qetë, edhe nga pikëpamja e trupit nuk dukeni veçanërisht të fortë. Pak më shumë vëmendje për ata që doni!

Gaforrja

Ditë e mirë edhe nëse keni ndërmend të udhëtoni, do të keni mundësinë të vendosni mendimet tuaja në rregull. Dashuria për të rinjtë eshtë edhe më bindëse, shumë propozime.

Luani

Ju duhet ta mbani nën kontroll ngacmimin që vjen nga arsye të ndryshme. Rrezikoni të thoni gjëra që nuk i mendoni, merrni gjithçka me një mendim.

Virgjeresha

Do të thosha se do të ishte gjithashtu e mençur të mendoni për përfitime të mëdha që do të vijnë, një njeri i Peshqve ose Gaforres mund të kthehet në mendje. Iftet e forta mendojnë për një martesë.

Peshorja

Eshtë normale të ndjeheni pak të shpërndarë, ndryshimet janë shumë për tu përballuar të gjithë së bashku. Mund të jeni duke punuar shumë, kini kujdes nëse ka një pavendosmëri të rëndësishme sentimentale në zemrën tuaj.

Akrepi

Ju duhet të përpiqeni të gjeni besimin në veten tuaj. Ashtë një kohë më e mirë dhe të gjitha fitoret i behen vetëm vullnetit tuaj të mirë ...

Shigjetari

Marrëdhëniet me të tjerët sot janë më të lehta, nëse zemra juaj eshtë dërrmuar, tani jeni kthyer në rrugën e duhur! Me fjalë të tjera, eshtë e mundur të kuptohet nëse ia vlen të bësh një zgjedhje dashurie.

Bricjapi

Në punë dhe studim jeni në një pikë kthese, brenda pak javësh marrëveshjet dhe mundësitë po vijnë. Ju do të keni një energji rekord. Horoskop i mirë edhe për takime sentimentale.

Ujori

Pasdite, mund të dëshironi të zgjidhni një çështje të rëndësishme dashurie. Ka ardhur koha e aventurave të reja...

Peshqit

Ditë interesante, situata të mira lidhur me kontaktet me qytetet e tjera. Eshtë e mundur të merren më pak rrugë dredha dredha ...

Nessun commento:

Posta un commento