venerdì 4 febbraio 2022

Horoskopi i se e premte 4 Shkurt 2022

Horoskopi i se 04/02/2022

Dashi

Në dashuri nuk duhet të jeni të turpshëm, nëse ka pasur një ndarje, së shpejti mund të gjeni një zgjidhje dhe edhe një prizë të re. Ka shumë për të rikuperuar edhe në nivelin e trupit. Ka pasur shumë vonesa në kontrata, shumë lëshime. Në këtë moment eshtë e mundur të rikuperoni edhe kohën e humbur.

Demi

Bëni kujdes nga ato që ju thotë një mik, mund të jenë informacione interesante. Sa i përket dashurisë, mund të merrni përgjigje të mira nëse kërkoni.

Binjaket

Nëse duhet të bëni një deklaratë, ndoshta të ndiqni një nevojë të veçantë tuajën, lëvizni sepse këto janë ditët më të mira për të ecur përpara. Një transferim eshtë i mundur, ju jeni një nga shenjat kryesore të ditës së sotme.

Gaforrja

Mos e teproni me qëndrime të mbyllura dhe për dashuri përpiquni të shmangni një person që ju bën të zemërohet, por që, në fund të fundit, ngrihet në ju dhe gjithmonë tërheq vëmendjen tuaj.

Luani

Ju po kërkoni aleanca ose ndere të reja dhe tani mund të merrni disa përparësi. Një përgjigje e mirë mund të vijë midis sot dhe nesër.

Virgjeresha

Investoni energjinë tuaj në punë. Dashuria lë kohën që gjen ...

Peshorja

Kjo eshtë një kohë e mirë për tu përpjekur të ndërtoni kuptime të reja ose, nëse dëshironi, të takoni njerëz të rinj dhe më frymëzues. Dashuri më e qetë.

Akrepi

Një përgjigje nuk arrin, problemi nuk eshtë pritja por frika për tu marrë me njerëz jo të besueshëm. Midis sot dhe nesër disa mosmarrëveshje familjare ose personale kthehen në lojë.

Shigjetari

Do ketë lajme të mira për shenjën tuaj. Nëse keni nevojë të bindni një njeri ose të flisni me dikë që nuk duket se e kupton, jini të kujdesshëm!

Bricjapi

Ditë e favorshme, faza e rigjenerimit, roli juaj në një kompani do të përcaktohet brenda pak muajsh. Mos u frikësoni nga lajmet, përkundrazi favorizoni ato! Kështu që ju mund të përballeni dhe të planifikoni një mënyrë jetese të re.

Ujori

Për ca kohë që flisni, nuk i mbani më gjërat brenda dhe kjo eshtë arsyeja pse marrëdhëniet kanë përfunduar vetëm nga zakoni. Në kontekstin e punës, disa konflikte me partnerë ose bashkëpunëtorë.

Peshqit

E theksoj këtë ditë pikërisht sepse mund të sjellë përgjigje të mira, një ftesë të këndshme në mbrëmje, mos e nënvlerësoni takimin. Dialogu nuk eshtë i lehtë me dikë me të cilin keni qenë për ca kohë. Ju do të duhet të hiqni dorë nga diçka në favorin tuaj!

Nessun commento:

Posta un commento