domenica 6 febbraio 2022

Horoskopi i se e diel 6 Shkurt 2022

Horoskopi i se 06/02/2022

Dashi

Ata që janë vetëm nuk kanë dëshirë ta lënë veten të shkojnë në dashuri të reja. Vendosmëria në lidhje me një propozim.

Demi

Dita e intolerancës. Në mëngjes nuk jeni shumë i përqendruar me rrezikun për ta vendosur veten kundër dikujt, për të vëzhguar gjërat dhe për ti jetuar ato në një mënyrë tepër kritike.

Binjaket

Lajmet e mira mund të vijnë dhe të duan shpërblime. Ndodh herë pas here duhet të luftosh, sidomos me veten tënde ...

Gaforrja

Nuk mungon vullneti në një kohë kur jeni gati të dashuroni. Ju mund të bëni një kërkesë të mirë ...

Luani

Jeta në çift po pëson ndryshime të rëndësishme, për çifte më te forta tashmë prej muajsh flitet për lindje, martesë apo bashkëjetesë. Vëmendje ndaj fjalëve, instinkt për të frenuar.

Virgjeresha

Eshtë një horoskop i mirë për ndjenjat në një kuptim të gjerë. Eshtë koha të bëni diçka më shumë për veten tuaj dhe për të tjerët, duke fituar kush ka një histori të mirë e blindon atë ...

Peshorja

Ju keni dikë në krah sot. Nëse keni kaluar disa periudha të këqija, tani fluturoni dhe, nëse ka gunga ose pengesa të vogla për tu kapërcyer, angazhimi do të sjellë përfitime ...

Akrepi

Ju duhet të rikuperoni një ndjenjë, një dashuri, një lajm i mirë do të mbërrijë midis sot dhe nesër dhe edhe ju do të ndiheni më mirë. Përpjekja nuk mungoi, por tani arrijnë kënaqësitë e vërteta.

Shigjetari

Një ditë e lodhshme, ju mund të keni bërë aq shumë në dy javët e fundit sa keni nevojë për një relaksim. Dashuria zë një vend të dytë, por kini kujdes që të mos prishni një bashkim, do të ishte më e përshtatshme të arrini një kompromis.

Bricjapi

Në dashuri nuk ju duket e kënaqur ose ka një distancë për të mbushur. Jo se kjo eshtë një periudhë zgjidhjesh, ju lundroni me sy dhe nuk jeni të bindur për ato që ju tregojnë.

Ujori

Do të dëshironi të jetoni diku tjetër, të udhëtoni, të shpërnguleni, por disa angazhime financiare nuk e lejojnë. Atmosfera eshtë më e lehtë, nuk duhet të humbisni mundësitë, nëse zemra juaj ka disa kohë vetëm duhet të shikoni përreth.

Peshqit

Projektet e preferuara të çifteve, më të rinjtë janë në kërkim të një shtëpie për të jetuar së bashku. Ju duhet të pohoni veten, kjo eshtë koha për të mbledhur, ju jeni me vlerë!

Nessun commento:

Posta un commento