giovedì 3 febbraio 2022

Horoskopi i se e enjte 3 Shkurt 2022

Horoskopi i se 03/02/2022

Dashi

Maturia në punë; në marrëdhëniet midis miqve dikush mund të ngatërrojë mendimet tuaja. Marrëdhëniet në krizë duhet të menaxhohen me kujdes.

Demi

Kjo situatë ndihmon më të fort ne dashuri. Mundësi të vogla për tu shfrytëzuar gjatë rruges.

Binjaket

Mbetet vetëm të adresojmë çdo pakënaqësi në diskutime duke u përpjekur të mos biem përsëri në akuzat ose fjalimet e zakonshme. Ata që doni lehtë mund tju zhgënjejnë.

Gaforrja

Ju dëshironi të bëni zgjedhje jashtë linjës. Një pushim i pastër eshtë i nevojshëm për një program që nuk funksionon mirë.

Luani

Planifikoni diçka relaksuese, puna ju ka lodhur dhe duhet të përpiqeni të rikuperoni! Njohje të reja për zemrën tuaj që kërkon siguri dhe dashuri. Kujdes nga një Bricjap.

Virgjeresha

Situatë pak e vështirë për paratë, shpenzimet e vogla duhet të trajtohen me kujdes. Edhe nëse e doni shumë dikë, mund të zemëroheni ose të mos e shihni për arsye të ndryshme.

Peshorja

Ndryshimet në vendin e punës janë të rëndësishme dhe prej disa muajsh diçka ka ndryshuar në jetën tuaj dhe ju keni menduar për të për një kohë.

Akrepi

Ditë forcet për marrëdhënie pune, për bashkëpunime të reja. Në dashuri, shumë hutime, veçanërisht sepse reflektoni për shumë gjëra dhe jeni kritik ndaj vetes.

Shigjetari

Disa probleme si çift apo në shtëpi. Kjo eshtë pak ditë e çuditshme edhe për punë. Dikush po vozit kundër jush.

Bricjapi

Kushtojuni vetes asaj që keni lënë pas dore gjatë, edhe një aktiviteti të ri. Nëse keni qenë të vetmuar për një kohë të gjatë, përpiquni të bëni gjithçka për të njohur njerëzit, ndjenjën e duhur të sigurisë dhe ekuilibrit.

Ujori

Një njeri i Peshores mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem. Sot ai eshtë i vëmendshëm në fushën e punës dhe disa mendime kanë të bëjnë me familjen ...

Peshqit

Situata pozitive e takimeve, pasdite mund të sqaroni një çështje të rëndësishme dashurie. Brenda familjes ka diskutime për tu adresuar.

Nessun commento:

Posta un commento