mercoledì 2 febbraio 2022

Horoskopi i se e mërkurë 2 Shkurt 2022

Horoskopi i se 02/02/2022

Dashi

Shmangen ankesat, mos dëshiro ata që kanë kohë që kanë lënë jetën tënde. Një ditë sherri, në marrëdhëniet ndërpersonale dhe në vendin e punës, kërkon pak durim.

Demi

Dita është e lodhshme, por kjo nuk do të thotë që gjërat po shkojnë keq. Eshtë një periudhë që mund të jetë stresuese për punën, por edhe për ata që kërkojnë referenca të reja; ju ndryshoni rolin, punën edhe vendin e punës.

Binjaket

Shpenzime të çmendura sepse ka një dëshirë të madhe për të ndryshuar pamjen, veshjen, për tu rinovuar, me pak fjalë, në çdo detaj për tju kënaqur më shumë. Eshtë e rëndësishme të ruani pak qetësi në vendin e punës.

Gaforrja

Për njerëzit me kohë të gjatë që kanë një projekt pune ose zhvendosje eshtë e rëndësishme të vlerësojnë me kujdes aspektin ekonomik. Kjo ditë sjell këshilla.

Luani

Mundësi të bukura për ata që duan të fillojnë një dashuri, konfirmojnë një histori. Mbërrin një mesazh, një kontakt i dobishëm dhe kënaqësi për ata që punojnë vetë ose mbi baza komisioni.

Virgjeresha

Ditë e çuditshme për ndjenjat, kujdes nga atraksione fatale. Shtyni largimet, grindjet e mundshme në familje, disa njerëz janë kundër projektit tuaj.

Peshorja

Mundohuni të gjeni disa stabilitet sepse polemika të caktuara po rriten. Shmangni përplasjet në familje dhe në marrëdhëniet prinder fëmijë. Risia në dashuri.

Akrepi

Në këtë ditë ka një aktivitet që përfshin kontakte ose mundësi për të fituar pak a shumë në varësi të rrethanave dhe do të jetë e mundur të keni një rezultat të mirë.

Shigjetari

Takimet e preferuara; edhe në këtë moment, edhe pse nuk jeni dikush që ju pëlqen të lidhni duart dhe këmbët, mund të ndikoheni nga një ish ose ti ktheheni ekskluzivisht dashurisë!

Bricjapi

Kërkon sqarime dhe propozime dashurie, veçanërisht në këto ditë shumë të veçanta, sot nuk mungon as forca dhe pasioni. Ju eshtë dashur të shkurtoni një situatë në mënyrë drastike ose të bëni zgjedhje që nuk i doni.

Ujori

Kini kujdes që të mos jetoni një takim në mënyrë konfliktuale, e gjithë dita eshtë interesante, ju mund të vendosni ta kaloni mbrëmjen me familjen tuaj. I pasionuar në dashuri - mund të arrini diçka më shumë.

Peshqit

Sot dukeni më kokeforte se zakonisht, ndoshta eshtë më mirë ti lini gjërat tju rrëshqasin. Ndonjëherë do të ishte e dobishme të dëgjoni mendimin e të tjerëve.

Nessun commento:

Posta un commento