martedì 1 febbraio 2022

Horoskopi i se e martë 1 Shkurt 2022

Horoskopi i se 01/02/2022

Dashi

Në punë duhet të jeni pak më të kujdesshëm, ndalime të mundshme për mendime. Transferime të mundshme apo udhëtime të ardhshme, sot dhe nesër ka nga ata që do të duhet të merren me shpërnguljet.

Demi

Askush nuk mund të thotë jo! Në dashuri mund të bindni personin që ju intereson. Në punë, stresi po shtyp, por një shpërblim do të arrijë.

Binjaket

Forconi miqësitë ose hidhëroni dikë që eshtë zhdukur prej kohësh. Vëmendje për një pazar, nëse kohët e fundit keni filluar një projekt nuk e ke menduar mire atë ashtu siç do të dëshironi por kërkon kohë për të bërë fitese.

Gaforrja

Kujdes nga paratë, sot mund të jeni të zemëruar për një shpenzim të papritur. Duhet të mbani larg ndërlikimet.

Luani

Dita nis paksa e çuditshme. Ju duhet të jepni hapësirë për projektet tuaja, por ju duhet të rishikoni llogaritë, shumë shpenzime.

Virgjeresha

Maturia dhe diplomacia në punë do tju ndihmojnë të përfitoni sa më shumë nga ajo. Transformime që po ndodhin, fitore të vogla në dashuri.

Peshorja

Punët dhe mundësitë për më të rinjtë janë me kohë të pjesshme, por ne nuk duhet të dekurajohemi sepse mundësi të mëdha mund të lindin nga situata të vogla, dashuria në shërim.

Akrepi

Nuk është një periudhë jo, por duhet të studioni strategji të reja për të shmangur komplikimet e ardhshme. Ata që kanë qenë një çift për disa kohë kanë në mendje projekte të mëdha, por duhet të kenë pranë një njeri mbështetës.

Shigjetari

Nuk eshtë e lehtë në këtë periudhë të përjetosh dashuri pa disa ndërlikime. Tensionet në punë dhe jetën praktike përpiquni të bëni miq të rinj, tani keni vërtet nevojë për të.

Bricjapi

Mua më duken ditë ideale për të bërë zgjedhje të shkëlqyera dhe dikush mund të llogarisë në ngjarje, ndryshime në punë, edhe në ekip, kjo varet nga situatat.

Ujori

Çiftet më të forta do të duhet të durojnë vetëm një moment ndarjeje, të shkaktuar nga ngjarje jashtë marrëdhënies. Tani ndryshoni faqen, thatë si mendoni, nuk doni më të vareni nga dikush!

Peshqit

Jepini vetes më shumë momente relaksi. Dikush dëshiron tju tregojë diçka me shumë rëndësi, mos u mbyllni në shtëpi, intuitat janë të vlefshme.

Nessun commento:

Posta un commento