lunedì 7 febbraio 2022

Horoskopi i se e hënë 7 Shkurt 2022

Horoskopi i se 07/02/2022

Dashi

Në këtë ditë, dëshira për të dashuruar dyfishohet. Me të tjerët duhet të keni kujdes: jini më të qetë dhe shtyni çdo polemikë të panevojshme.

Demi

Në një kuadër të përgjithshëm të favorshëm dhe intrigues, kjo rezulton të jetë një ditë e dobishme për takime, për marrëdhënie shoqërore. Jeni mësuar të luftoni për të marrë, së shpejti do të jeni fitues!

Binjaket

Buzeqeshja, kjo eshtë e nevojshme, e vetmja gjë që kërkoj eshtë të hani rregullisht, të mos anashkaloni vaktet, të vendosni jetën tuaj në rregull. Disa ndiejnë një dëshirë dominuese dhe të fortë për të dashur. Suksesi në punë ose konfirmimet ...

Gaforrja

Ka raste kur edhe nëse punoni shumë, merrni pak ose gjithsesi mbeteni të padukshëm. Ju duhet të bëni një vlerësim të situatës.

Luani

Stabilitet dhe qëndrueshmëri në aktivitetin profesional dhe gjithashtu një bashkëpunim i parë i ri për ata që janë të rinj dhe që përpiqen të bien në sy. Një propozim ka të bëjë me dashurinë, pasionet në telefon, për njerëzit e njohur edhe në rrjetet sociale.

Virgjeresha

Ju gjithashtu mund të filloni të merrni përgjigje të mira në vendin e punës. Sot do të ishte më mirë të qëndroni larg argumenteve dhe situatave që mund tju zemërojnë.

Peshorja

çiftet e martuara me kohe duhet të mendojnë për fëmijët e tyre dhe shpenzimet e shtëpisë, ekziston një çështje e rëndësishme ekonomike për tu shqyrtuar që ka të bëjë me familjen, dashurinë për të pritur.

Akrepi

Ndiheni të paqëndrueshëm, ka nga ata që duan të ndryshojnë punë, zyra apo udhëtime. Ne dashuri, kjo ditë mund të vërë në krizë edhe çifte më të forta dhe më të testuara.

Shigjetari

Shumë agjitacion në dashuri, mbase shumë ankth, shumë pritje që mund të zhgënjehen. Ata që kanë shpenzuar shumë para janë pak në deficit dhe dikush eshtë zhvendosur në kaos, eshtë sikur të keni rirregulluar ose të organizoni diçka.

Bricjapi

Miqësi që kthehen, ftesa për të pranuar. Zgjedhje të shkëlqyera për çifte që kanë dashur prej kohësh njëri tjetrin.

Ujori

Gjysmë dite, jo gjithçka eshtë e keqe por nuk dukeni të lumtur, në punë një lajm i mirë për ta vlerësuar mirë. Nëse nuk ndiheni më rehat me një njeri, sot, do të keni mundësi të flisni qartë. Koha e mirë për ata që bëjnë zgjedhje, por e kaluara duhet lënë mënjanë!

Peshqit

Dita premton të jetë e rëndësishme, do të ishte turp të qëndroni të mbyllur. Merrni një ftesë ose dëshironi të organizoni një udhëtim.

Nessun commento:

Posta un commento